Tam olarak başlık ne diyor. Sanki son konuşmalarından veya konuşmalarından hiçbirinin, muhabir ve gazetecilerden oluşan canlı bir dinleyici kitlesinde olduğu gibi, kamuya açıklanmadığını hissediyorum. Biri beni gerçek bir grup insanla konuşurken ve sadece bir kamera ile kayıt için konuştuğu son videolarına yönlendirebilir mi?

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , ali – 444

2. Samsun dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . selamun aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 270

3. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 351

6. Bu konu : ” Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 102

7. Ağrı dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 266

8. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 19-03-2021 02:15:39

9. Merhabalar sayfanız valla çok iyi, twitter da paylaştım

10. İstanbul merkezden ben banu. Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-03-2021 02:18:03

11. Bu konu : ” Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 28

12. Malatya dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, saolun , ali – 354

13. Bu konu : ” Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 468

14. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bingöl dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . Merhaba herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 117

17. Bingöl dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 332

18. Bartın dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . Merhaba sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 191

19. Bitlis dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . Selam web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , banu – 49

20. Burdur merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 19-03-2021 02:25:50

21. Kilis dan kimler var. Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum . selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım , gaye – 143

22. Bu konu : ” Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 188

23. Mrb web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” Herkese açık bir forumda / konuşmada Biden’ın son videolarını bulmaya çalışıyorum ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , Emine – 163

25. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link