Özellikle aşı için bu tür çılgınca otoriter saçmalıkların yapıldığını hiç görmedim. Biliyorum, insan hayatı umurlarında değil. İnsanlar on yıllardır faydasız savaşlarda, sahte bayrak saldırılarında ve bilinen terör olaylarında bir kenara atıldı.

Aşıdaki F nedir? Kısırlığa, bunamaya, kan pıhtılaşmasına neden olan bir şey mi?

Bu aşıyı bu kadar zorlayıp zorunlu hale getirmenin gündemi nedir yoksa iş, seyahat vb. özgürlüklerinizi kaybeder misiniz?

Author

20 Comments

1. Hatay merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanılmaz mükemmel, tebrikler 25-08-2021 21:29:28

2. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

3. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

4. Hatay dan kimler var. Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? . Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 151

5. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

7. Antalya dan kimler var. Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 165

8. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 22:28:27

9. Ordu dan kimler var. Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? . Selam herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 320

10. Mersin merkezden ben mehmet. Mrb web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 31-08-2021 09:39:23

11. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Düzce dan kimler var. Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? . Mrb siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 116

13. Burdur dan kimler var. Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? . Slm paylaşım valla çok iyi, saolun , banu – 319

14. Afyon dan kimler var. Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 141

15. Bu konu : ” Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 125

16. Bu konu : ” Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? ” çok güzel. Slm siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , memo – 352

17. Bu konu : ” Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 14

18. Bu konu : ” Herkese aşı yapmak için bu kadar çılgınca gündemleri ne?? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 445

Write A Comment