Yardım edemem ama herkesin aşılanması için bir komplo olduğunu düşünüyorum. Aşının ikinci dozunu aldıktan sonra insanların COVID-19’u yakaladıkları birçok örnek gördüm, peki enjekte etmek için acele nedir? Bu aşının korkunç yan etkilere karşı bir “önleyici” olması gerekiyordu.

Bugün CDC, aşılanmış kişilerin güvenli bir şekilde seyahat edebileceğini duyurdu, ancak yine de yayabilir misiniz? NEDEN HİPOKRİZİ?

[CDC says vaccinated people can travel ] (https://www.nbcnews.com/health/health-news/cdc-fully-vaccinated-people-can-travel-us-without-tests-n1262879)

Author

43 Comments

1. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 216

2. Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

3. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

4. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız valla hayran edici, teşekkürler

5. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 345

7. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Ağrı merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 07-04-2021 06:53:09

9. Isparta merkezden ben hatice. Merhaba siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım 09-04-2021 00:50:48

10. Bilecik dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 370

11. Yalova merkezden ben . Mrb paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 20:06:03

12. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 169

13. Merhaba sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım

14. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler

16. Ordu merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 16:40:07

17. Zonguldak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım 29-04-2021 23:14:32

18. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten iyi, twitter da paylaştım , ali – 482

20. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 168

21. Bartın merkezden ben . Selam herkese sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 23:59:11

22. Kastamonu dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 60

23. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 416

24. Van merkezden ben banu. Slm sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 19:15:01

25. Merhaba siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla iyi, tebrikler , Hasan – 467

27. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 02:03:03

28. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 161

29. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 498

30. Trabzon dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 28

31. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 323

32. Erzurum dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Slm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 443

33. Hakkari dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Selamın aleyküm sayfa cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 31

34. Yozgat dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 272

35. Bartın dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 404

36. Antalya dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Mrb web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 428

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link