Yardım edemem ama herkesin aşılanması için bir komplo olduğunu düşünüyorum. Aşının ikinci dozunu aldıktan sonra insanların COVID-19’u yakaladıkları birçok örnek gördüm, peki enjekte etmek için acele nedir? Bu aşının korkunç yan etkilere karşı bir “önleyici” olması gerekiyordu.

Bugün CDC, aşılanmış kişilerin güvenli bir şekilde seyahat edebileceğini duyurdu, ancak yine de yayabilir misiniz? NEDEN HİPOKRİZİ?

[CDC says vaccinated people can travel ] (https://www.nbcnews.com/health/health-news/cdc-fully-vaccinated-people-can-travel-us-without-tests-n1262879)

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 216

2. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

3. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 345

5. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Ağrı merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 07-04-2021 06:53:09

7. Isparta merkezden ben hatice. Merhaba siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım 09-04-2021 00:50:48

8. Bilecik dan kimler var. Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? . Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 370

9. Yalova merkezden ben . Mrb paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 20:06:03

10. Bu konu : ” Herkese aşı yaptırmanın acelesi nedir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 169

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link