Herkese iyi haberler!

Şaka yapıyorum, corona virüsü asla ayrılmayacak. İlk salgından bu yana bir yıl geçti ve “aşılar” olur olmaz ve görünüşe göre her şey “kontrol altında” patlamasıyla, yarım düzine covid “varyant” ortaya çıktı. Bu varyantlar daha “aktarılabilir”, daha “ölümcül” olduklarını kanıtlıyor ve şüphesiz yeniden hastanede aşırı yüklenmeye yol açacak.

Bu noktada, bunun asla ortadan kalkacağını düşünmüyorum, corona virüsünün farklı daha “ölümcül” daha “bulaşıcı” varyantlarını diledikleri kadar uzun süre sağabilirler.

Oh ve evet sahip olduğumuz aşılar, işe yarayıp yaramayacakları veya “varyantlar” üzerinde herhangi bir etkisi olup olmayacakları hakkında hiçbir fikrimiz yok

Oh evet, bunun Wuhan ıslak pazarından geldiğine eminiz … bekle, kaşı ki, aslında şu anda nereden geldiğinden emin değiliz.

Yemin ederim, her şey fana çarpmadan ve dünya kelimenin tam anlamıyla altüst olup bitmeden önce MAXIMUM’a yaklaşık 10 yılımız kaldı.

Unutmayın, covid ölümcüldür, aşılar hayat kurtarır, maskenizi takın, her gün işe gidin ama ailenizi ziyaret ETMEYİN.

. Yeni. Normal.

Gönderen … Ascarpino96
[comments]

“Herkese iyi haberler!” üzerine 11 yorum

1. Burdur dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 481

2. Giresun dan kimler var. Herkese iyi haberler! . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 197

3. Elazığ dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 469

4. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 51

5. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 446

6. Tunceli dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Selam sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 216

7. Samsun dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, şukuladım , ahmet – 82

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link