Şaka yapıyorum, corona virüsü asla ayrılmayacak. İlk salgından bu yana bir yıl geçti ve “aşılar” olur olmaz ve görünüşe göre her şey “kontrol altında” patlamasıyla, yarım düzine covid “varyant” ortaya çıktı. Bu varyantlar daha “aktarılabilir”, daha “ölümcül” olduklarını kanıtlıyor ve şüphesiz yeniden hastanede aşırı yüklenmeye yol açacak.

Bu noktada, bunun asla ortadan kalkacağını düşünmüyorum, corona virüsünün farklı daha “ölümcül” daha “bulaşıcı” varyantlarını diledikleri kadar uzun süre sağabilirler.

Oh ve evet sahip olduğumuz aşılar, işe yarayıp yaramayacakları veya “varyantlar” üzerinde herhangi bir etkisi olup olmayacakları hakkında hiçbir fikrimiz yok

Oh evet, bunun Wuhan ıslak pazarından geldiğine eminiz … bekle, kaşı ki, aslında şu anda nereden geldiğinden emin değiliz.

Yemin ederim, her şey fana çarpmadan ve dünya kelimenin tam anlamıyla altüst olup bitmeden önce MAXIMUM’a yaklaşık 10 yılımız kaldı.

Unutmayın, covid ölümcüldür, aşılar hayat kurtarır, maskenizi takın, her gün işe gidin ama ailenizi ziyaret ETMEYİN.

. Yeni. Normal.

Gönderen … Ascarpino96
[comments]

Author

44 Comments

1. Selamlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

2. Kayseri merkezden ben . Merhabalar sayfanız gerçekten güzel, tebrikler 17-02-2021 01:58:41

3. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

4. Burdur dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 481

5. Mardin merkezden ben emin. Merhabalar web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 17-02-2021 06:03:02

6. Giresun dan kimler var. Herkese iyi haberler! . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 197

7. Elazığ dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 469

8. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 51

9. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 446

10. Tunceli dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Selam sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 216

11. Samsun dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, şukuladım , ahmet – 82

12. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran edici, saolun , banu – 363

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 343

14. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 194

15. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 413

16. Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 14-03-2021 09:15:04

17. Ağrı dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Mrb web siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 425

18. Tokat dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 165

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 320

20. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 229

21. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 382

22. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki mükemmel, tebrikler , memo – 243

23. Erzincan dan kimler var. Herkese iyi haberler! . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 331

24. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 193

25. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 346

27. Selamın aleyküm sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

28. Kırıkkale dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Selam sayfa inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 495

29. Rize merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 27-05-2021 08:50:07

30. Sinop merkezden ben doruk. Slm web siten inanki güzel, teraziye tıkladım 05-06-2021 15:07:06

31. İstanbul merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, linkedinde paylaştım 09-06-2021 14:34:56

32. Merhabalar sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

33. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım

34. Çanakkale dan kimler var. Herkese iyi haberler! . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun , emin – 399

35. Nevşehir merkezden ben memo. Mrb web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 09-07-2021 10:35:05

36. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha iyi, şukuladım , emin – 252

37. Sivas dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 181

38. Bu konu : ” Herkese iyi haberler! ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 97

39. Yozgat dan kimler var. Herkese iyi haberler! . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 449

40. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım

41. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 09:39:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link