Bana kulak ver. Size tam bir mağara adamına gitmenizi ve yerel göletinize bir ördekasoru atmanızı söylemiyorum. Sadece söylüyorum .. Sanırım bu akşamdan itibaren, bir süre dışarıda yemek yemeyi bırakacağım, işte nedeni.

Temelde çok basit. Bu bir komplo subayı ve bugün bir komplo-aldatmacası yaşadım.

Bir süre önce Tayland yemek noktasına gidip tavuk pedi kee mao sipariş etmek ve benim için fıstık sosu eklemek için onları başarıyla teslim etmek için kendimi bir deha hayal ettim. Şefin karıştırmasını sağlamak için. Denemeye cesaret ederim. 5 farklı Tayland bölgesini arayın ve şefin sizin için fıstık sosunu karıştırmasını sağlayın. Her yer size evet’ten farklı bir şey söyleyecektir.

Karantina sıkıştırmamla bu konuda biraz oyun / içeriden şaka yaptıktan sonra, sonunda en sevdiğim Tayland noktası haline gelen ve uygun bir şekilde evimden 700 metre uzakta olan bir yere indim.

İki sevimli yaşlı sahibi, karısı ve kocası olan fıstık soslu adam oldum.

Bir gün içeri girdim ve yaşlı kadın onun atışları hakkında çılgına dönmeye başladı. Ve eğer anladıysam ve sanırım .. onun zaten olduğunu söyleyip söylemediğinden emin değilim, onun açısından çok bozuk İngilizce.

Sonunda, İngilizce’yi çok iyi bilmeyen bir yabancıya bozuk İngilizce yapmam olan, en iyi kırık Asya versiyonunu yapıyorum. Sonunda diyor ki,

Ben mi. Atış. Ve kocası vurdu. Pazartesi günü 1 kol, 2.

Ve sonunda beni vurdu … Aylardır evcil bir zombi kıyametinde Dre’nin bir çift vuruşunda yaptığım gibi insanlar ve toplumda dolaşıyorum. Sadece, eğer bir maskeniz varsa, bana görünmezsiniz ve temelde herkes görünmez, en azından yaşadığım yerde. Bir süre önce, belki birkaç hafta önce insanlara aşı olup olmadıklarını sormaya başlamak için bir noktaya değindim. Daha çok sık sık ziyaret ettiğim insanlar gibi ve daha çok tanıdığımı sandığım insanlar gibi .. ama asla yapmadığımı fark ettim. Çünkü son zamanlarda kaç kişinin evet dediği konusunda çok şaşırmaya başladım. Evet vaxxxed idi. Yabancılara sormaya başladım .. ve onlar vaxxed .. 6. sınıftaki şu tuhaf kız şimdi ateşli? Vaxxed. Şu kafede, pizzacıda, restoranda birlikte çalıştığın şu süper komik soğuk adam? Vaxxed

Şimdi hatırladığınız bir yakın tanıdık, aslında siyaset ve zorla aşılama fikrine karşı çok çok tarafsız ve dengeli bir duruş paylaştı .. vaxxed. Hoşlandığın hükümet yenilikçi barmenle sikişen tek herif mi? Vaxxed.

Bugün bana çarptı. Bu şey hayallerim ve sezgilerim bana söylediği gibi değişecekse. Okuduğum ve diğer komplo yoldaşların bahsettiğini ve bahsettiğini duyduğum şeyler gibi. Demek istediğim, tasarlandığı gibi, tasarımla mutasyona uğratmak gibi… olduğu gibi .. bütün amaç, batch’o-vaxx’i yaratmaktı .. böylece vaxxedlerde zorla mutasyon yaratarak, olmayanlara zarar verebilir. Onlara süper tavuk uçuğu veren tavuklar üzerinde yaptıkları tavuk virüsü deneyleri hakkında konuştukları gibi mi? Eminim buradaki biri bunu açıklığa kavuşturacaktır. Ama öyleyse. Eğer durum buysa. Bu insanlar yemeğinize nefes alıp veriyorlar. Ve birçoğunuzun iyi olduğunu biliyorum, bu perspektiften bakarsanız, fabrika işçileri falan ne olacak?

Doğru.

Sadece yemeğini yıka ve biraz kendin için pişirmeye başla diyorum. Zor olduğunu biliyorum. Hayatım boyunca yemek için dışarı çıktım. Ama ben sadece matristeki bir çarpıtma hissini paylaşmaya çalışıyorum, zaten endişelendim ama gerçeği ve bu gerçekliğin bugüne kadar ne kadar yakın olduğunu fark etmemiştim. İşler ÇOK hızlı oldu. Ve belki de burada benzer bir endişeyi paylaşan başkaları veya belki de burada bu konuyla ilgili kendi cevapları ve teorileri olan başkaları vardır.

Okuduğunuz için teşekkürler

Hepiniz güvende kalın

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Herkese kendi yemeklerini hazırlamaya başlamalarını tavsiye ederim. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler , ali – 57

2. Uşak merkezden ben hatice. Selam paylaşımın cidden mükemmel, sağolun 12-04-2021 09:08:22

3. Karaman merkezden ben emin. Mrb sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 12-04-2021 09:38:52

4. Bu konu : ” Herkese kendi yemeklerini hazırlamaya başlamalarını tavsiye ederim. ” çok güzel. Selam web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 45

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herkese kendi yemeklerini hazırlamaya başlamalarını tavsiye ederim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 445

6. Mrb sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link