Hepinize merhaba, umarım siz ve tüm sevdikleriniz bu bozuk zamanlarda iyisinizdir.

Geçenlerde bu Çin blenderini satın aldım (aşağıya bağlayacağım) ve içinde Çin casusluk ekipmanı olabileceğinden biraz korkuyorum. Irkçı olmaya çalışmıyorum, sadece paranoyak. Sonradan gelen bir düşünceydi. ABD doları cinsinden maliyetini bulmama yardım edip edemeyeceğinizi bilmek istedim. Ve bu markayı veya belirli bir cihazı daha önce duyduysanız. Ve eğer Çinli üreticilerin Amerika’ya ihraç edilen ürünlere televizyonlar, buzdolapları ve mikrodalgalar dışında gözetim ekipmanı yerleştirip koymadıklarını biliyorsanız.

Onu bana satan Çinli adam oldukça havalı ama aynı zamanda oldukça şüpheliydi. Bu bir Craigslist satın alımıydı ve etkileşim/işlemlerin garipliği birkaç faktöre indirgenebilirdi.

Merak ediyorum, bu ürünün Çin’deki malzeme pervasızlığı seviyelerine sahip olup olmadığını, yani Çin’in kâr sağlıktan daha büyük olduğu için baktığı zehirli malzemeler olup olmadığını biliyor musunuz?

Arkadaşlar çok teşekkür ederim ben de araştırıyorum.

Bu iyi bir ürün mü?

Smoothie oyununa geri döndüm ve dairemden bir kafe açıyorum!

https://www.google.com/amp/s/shopee.com.my/amp/TCL-New-Multi-function-Blender-Mute-Broken-Filter-Automatic-Cooking-Machine-Heated-Soymilk-Hight- Kalite%25E3%2580%2590Hazır-Stok%25E3%2580%2591-i.133311549.3119972990

Author

62 Comments

1. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Mrb web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 32

2. Sivas merkezden ben ali. Selamlar siten vallaha güzel, teraziye tıkladım 02-06-2021 16:37:42

3. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 387

4. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Mrb paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 1

5. Muğla dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 103

6. Diyarbakır merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım 02-06-2021 21:01:57

7. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok iyi, tebrikler , doruk – 296

8. Bartın dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sağolun , gaye – 160

9. Gaziantep merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-06-2021 21:10:16

10. Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

11. Karaman dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Selamlar siteniz harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 213

12. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

13. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 132

14. Batman merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-06-2021 02:43:28

15. İzmir dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Mrb siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , – 21

16. Kütahya dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 107

17. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-06-2021 02:51:49

18. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 121

19. Elazığ dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 191

20. Selam web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım

21. Gaziantep dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Slm sayfa ciddiyim güzel, sağolun , emin – 82

22. İstanbul merkezden ben banu. Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler 03-06-2021 09:50:18

23. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 472

24. Kastamonu dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Selam herkese web sitesi harbiden çok güzel, saolun , – 346

25. Selamın aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun

26. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, sağolun 03-06-2021 19:06:24

27. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanılmaz mükemmel, saolun 04-06-2021 00:13:50

28. Merhabalar sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

29. Kırklareli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 04-06-2021 00:14:28

30. Merhabalar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

31. Merhabalar paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler

32. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

33. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 304

34. Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, şukuladım

35. Isparta dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 455

36. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 302

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 11

38. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 344

39. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun 26-06-2021 19:22:47

40. Merhabalar web siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

41. İstanbul dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . Slm sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ali – 322

42. selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

43. Denizli merkezden ben emin. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 04-07-2021 09:17:52

44. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 09:44:45

45. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler

46. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 38

47. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun , ali – 322

48. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler , memo – 157

49. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inanki güzel, şukuladım 15-07-2021 09:20:26

50. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım , Gürbüz – 296

51. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 117

52. Kilis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, teşekkürler 14-08-2021 03:25:44

53. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 400

54. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , memo – 246

55. Bu konu : ” Herkese merhaba, bir Çinli için hızlı bir çevrimiçi araştırma için sizden yardım istiyorum. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , mehmet – 79

56. Kayseri merkezden ben emin. Slm sayfan ciddiyim iyi, sağolun 19-09-2021 05:18:39

Write A Comment