Birkaç ay önce bu AMA ile karşılaştım. Bir adamın muhtemelen bir uzaylı kaçırma hikayesi hakkında hayal kurduğunu göz önünde bulundurarak, okumadan duramadım. 18 Temmuz 2021’de dünya dışı varlıkların insanlarla nasıl temas kuracağından bahsediyor. Bu AMA 7 yıldan fazla bir süre önce yapıldı. Sanırım yarın öğreneceğiz.

…PJ_Tucker tarafından gönderildi
[comments]

Author

68 Comments

1. Yalova dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 430

2. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 10

3. Yalova merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 17-07-2021 17:31:08

4. Ankara merkezden ben gaye. Selam siteniz ciddiyim iyi, saolun 17-07-2021 17:42:04

5. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Gürbüz Reply

Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. Balıkesir dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Selamlar sayfa harbiden hayran edici, şukuladım , Aylin – 351

8. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler , memo – 159

9. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , – 233

10. Amasya dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 206

11. Samsun merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 17:51:46

12. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha güzel, saolun , ahmet – 332

13. Düzce merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz yeminle güzel, şukuladım 17-07-2021 17:51:58

14. Nevşehir dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 316

15. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 17-07-2021 17:52:55

16. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

17. Muş dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım , – 343

18. Giresun dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 170

19. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Siirt dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 145

21. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 109

22. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok iyi, şukuladım , emin – 74

23. selamun aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

24. Şırnak dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, şukuladım , – 297

25. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 146

26. Slm paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler

27. Kayseri merkezden ben emin. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, saolun 17-07-2021 18:12:10

28. Manisa dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 36

29. Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, saolun 17-07-2021 18:14:59

30. Çanakkale dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Slm sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ali – 15

31. Kayseri dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 54

32. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 286

33. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 301

34. Giresun merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 17-07-2021 18:24:04

35. Şırnak dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 310

36. selam arkadaşlar siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 138

38. Ordu merkezden ben memo. Merhaba web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 13:57:58

39. selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım

40. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 106

41. Niğde merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 28-07-2021 19:01:31

42. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, sağolun , ahmet – 497

43. Kırıkkale merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-08-2021 05:15:09

44. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 252

45. Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 05-08-2021 03:30:11

46. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 154

47. Erzincan dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, saolun , emin – 147

48. Ardahan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 08-08-2021 22:57:24

49. Erzincan dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 313

50. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 104

51. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 31-08-2021 19:14:58

52. Kütahya dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 179

53. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 368

54. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden hayran edici, şukuladım , hatice – 455

55. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 06-09-2021 04:40:12

56. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 63

57. Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Bu konu : ” Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 226

59. Siirt dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . Merhaba herkese web sitesi harbiden çok iyi, sağolun , emin – 133

60. Bilecik dan kimler var. Herkese Reddit’in büyük kaçırma komplolarından birinin gelmek üzere olduğunu hatırlatmak istedim. . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler , hatice – 37

Write A Comment