Herkesin Aşılarının Tadını Çıkarın

“BioNTech aşısı” – “BioNanoTechnology”

BBB 222’dir 6. İnşa Etmek Daha İyi (BBB) ​​Kan Beyni Bariyeri (BBB) ​​Daha iyi inşa etmek isteyen YAPICILAR nedir? Tapınak, yani testler ve aşılar yoluyla vücut. Genesis’in Transhümanizmi 6. 6 köşeli heksagram “theragrippers” nano boyutlu ilaç dağıtımlarıdır. Theragrippers, parazit olan kancalı kurtlardan ilham alır. Parazit kelimesi, “başka birinin masasında yemek yiyen kişi” anlamına gelen Yunanca kelimeden gelir. Aslında bu aşılarda Lipid Nanopartiküller vardır ve bunlar “malzeme” transferinde kullanılır. Nanoyapıların ve cihazların imalatında ve yapımında deoksiribonükleik asit, yani sentetik DNA gibi biyolojik molekülleri kullanırlar. Aşılara ekledikleri bu teknolojidir. Bunlar canlı ve kendi kendine işleyen robotik varlıklardır (tamamen şeytani). Neden vücudunuza bu kadar çılgınca bir şey katıp yaşayan bir robot oluyorsunuz? Transhümanizm denir ve Tanrı’nın iradesine aykırıdır

https://ibb.co/album/PmXkw2

“Herkesin Aşılarının Tadını Çıkarın” üzerine 11 yorum

1. Bolu merkezden ben hatice. Merhaba sayfa inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-01-2021 02:11:07

2. Ağrı dan kimler var. Herkesin Aşılarının Tadını Çıkarın . Slm bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 73

3. Bu konu : ” Herkesin Aşılarının Tadını Çıkarın ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 430

4. Ankara dan kimler var. Herkesin Aşılarının Tadını Çıkarın . Selam web siteniz inanki çok iyi, saolun , ziya – 203

5. İzmir merkezden ben hatice. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun 21-01-2021 22:48:57

6. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım 24-01-2021 10:35:39

7. Ankara dan kimler var. Herkesin Aşılarının Tadını Çıkarın . Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 481

8. Bolu dan kimler var. Herkesin Aşılarının Tadını Çıkarın . Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 85

9. İzmir merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-02-2021 23:56:57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link