Kategoriler
Genel

Hesabım u / homoreader askıya alındı.

Dün birkaç saat Reddit’te değildim. Belki 4 gibi. Günün erken saatlerinde trafik aldığımız en son yazılarımı kontrol edeceğim. Sadece sıcak bulduğum şeyleri göndererek ve bağlantıları ve bağlantıları hakkında yazarak “Sıcak Mesajlar” daki yayınlarımı alıyorum.

Aslında hiçbir şey hakkında hiçbir bildirim almadım çünkü iyi için yasaklandığımı düşündüm. Ama bir bilgisayardaki hesabım askıya alındığını söylüyor. İşte bu iyi haber! Kaydedilmiş yayınlarımın hiçbiri umarım gitmedi.

Son birkaç hafta içinde tonlarca Pizzagate ve Pedogate içeriği yayınladım. Reddit’in r / pizzagate’i yıl önce yasakladığını anlıyorum. Pizzagate hakkında konuştukları için insanları yasaklarlarsa şaşırmam.

Ya da kolajımda, siz olsaydım araştırdığım bir kadın NXIVM kültü olan Jness hakkında yaptığım kolajdan sonra yaptığım u / maxwellhill hakkında yoğun bir şekilde konuştuğum için. Herkese açık ve etkin olmayan Instagram’ları hala birçok resim ile, @ jnessonline!

Maalesef 20 binin üzerinde karma olan yasaklanmış hesabımdan bu alt bölüm için daha fazla içerik yayınlamaktan ve birkaç gün içinde bunun 10 bin kadarını almaktan çok heyecanlıyım. Yüksek sayıları gerçekten umursamıyorum ama daha önce aldığım tüm karma için minnettarım ve umarım tekrar alacağım. Beni belki 300 jetona kadar kazanan ödüllerle birlikte, haha! Oradaki ödülleri ve paraları takdir ediyorum.

Ama gerçekten sadece sizler ve bu altta ziyaret eden diğer insanlar, sadece uyanmak için! Dışarıda çok garip şeyler oluyor ve benim gibi insanların bunu yaymasını istemiyorlar.

Bu alt bölümde bir milyondan fazla kullanıcı ve her gün aktif olarak binlerce kullanıcı var. Burada sesler olduğunu biliyorum. Bu varsayılan bir alt olmadığına şaşırdım. Gerçekten değilim, çünkü Reddit’i kontrol eden insanlar muhtemelen Bayan Ghislaine Maxwell gibi insanlar ya da en azından bugün hesabımda yasaklanmadan önce yazımda anlattığım gibi onunla ilişkili insanlar.

Bu arada, bir saat önce Maxwell ve Reddit hesabı hakkında mesaj gönderen kişilerin bu alt bölümde son zamanlarda yayınladıkları bir tökezledim belki onunla ilişkili veya hakkında yorum yaptı ona r / worldnews ile ilgili yayınlar. Bu hesap, ikinci hesabı olabilecek r / anutensil ile birlikte bir grup subs yönetti. Ama hepsi spekülasyon (ki biri Maxwell’le ilgili olarak benim görevimde beni çağırdı ve% 100 doğru olduğunu nasıl varsaymamalıyım, onlardan özür dilemeliydim ama şimdi yapamam, u / maxwellhill kesinlikle olduğuna inansam bile ona).

^ Ve eğer durum buysa, umarım bu yazı tek başına beni tekrar yasaklamıyor veya askıya almıyor. Değilse, Reddit için çok derin bir şey yayınlamalıydım. Dürüst olmak gerekirse, askıya alınmamın ve diğer birçok kişinin askıya alınmasının çok fazla şey söylediğimiz için olduğuna inanıyorum. Yani hesap pedofili gönderileri ve yorumları temizlendi değil, bu kabataslak!

Pes etmiyorum. Yayınladığım şeylere daha dikkatli olmaya çalışacağım ve dürüst olmak gerekirse, yanlış bilgi yaymayan içerik bulmaya çalışacağım. Son zamanlarda yazılarda bazı yanlış bilgiler olduğunu söyleyerek yorumlar alıyorum. Keşke gönderilerimde SS’mde bunu ele alabilseydim, ancak SS yorumum çok daha yüksek upvotes ile yorumlarda kaybolur, kimse benim yazımdaki herhangi bir yanlış bilgi hakkında ne söyleyeceğimi bile göremezdi.

Ama herhangi bir yazımda% 100 yanlış bilgi vermiyorum, sadece bitler ve resmin parçaları yanlış olurdu. İnternet yanlış bilgilerle dolu ve benim gibi bir insan bunun bir insan hatası olduğunu fark etmiyor. Ben eleştirel bir düşünürüm ve çılgınca gelen hiçbir şey göndermeyi göz ardı etmeyeceğim ya da öyle olmasa da insanlara propaganda gibi görünen mesajlar (sol ve sağdan politikacılar ve sol veya sağdan destek olan ünlüler çoğunlukla bozuk, bu alt tarafa önyargılı olmamak için elimden geleni yapıyorum ama bulduğum araştırmanın çoğu solcu veya Demokrat olduğunda), yayınlarımın yorumlarında bazı insanlara çıkıyor. Ve downvotes olduğunu ve insanlar şikayet, fark, ben sadece yazı silmek ve umarım yanlış bilgi içermeyen bir şey ile taze başlar. Bunu yakalayan ya da üzülen biri için üzgünüm.

Bu yazı ile ne tür bir tepki alacağımı bilmiyorum. Birçok insanın hesabım ve içeriğim hakkında farklı görüşleri var, bu yüzden bunu bırakacağım.

Karşılama geri gönderimi okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Umarım burada kalmak için buradayım ve yakında yayınlanmaya devam edebilmek için tekrar aktifleşeceğim.

Yan not, lütfen şu an için garip kullanıcı adımı dikkate almayın (u / cookiedreamie). Esrarla ilgili ve ev sahibini çok daha uygun hissetmeden yıllar önce kullanıcı adını uydurdum. Ama yapmaya çalıştığım hesapların hiçbiri bu alt yazısı 2 ay boyunca yayınlamama izin vermiyor. Orijinal yazım (u / homerereader olarak, elbette yanlış yazıyorum) u / cookiedreamie kullanıcı adını doğrulayan eski onay e-postasını bulduğum için şimdi burada. Ama şimdi yeni olmayan bir hesabım olduğuna göre, orijinal hesabımın zaten yapacağı 3 (şimdi 2 gün daha fazla) askıya alma gününü dolduracağım.

“Hesabım u / homoreader askıya alındı.” için 13 yanıt

Çanakkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2020 17:42:17

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 09-07-2020 18:07:22

Adıyaman merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 01:59:21

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 19-07-2020 13:25:23

Çorum merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-07-2020 10:13:12

Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 14:56:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir