Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor

Burada Avrupa’da ABD’deki kaos bizi tamamen eğlendiriyor. Bana sorarsan TV’deki en iyi şey. Her gün oylar, POTUS, ailesi, Biden ve düşkünlüğü hakkında daha fazla skandal geliyor … iyi biliyorsunuz. Dağınıklığı düzeltmenin planı nedir? Ve biz Avrupalılar bizi eğlendirmek için 2021’de ABD’den ne beklemeliyiz?

“Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor” üzerine 18 yorum

1. Sakarya dan kimler var. Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , memo – 437

2. Şanlıurfa dan kimler var. Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor . Selam web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım , ali – 63

3. Bu konu : ” Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 465

4. Isparta merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-12-2020 13:54:22

5. Mersin dan kimler var. Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor . Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 252

6. Yalova dan kimler var. Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 283

7. Bu konu : ” Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 452

8. Bu konu : ” Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , doruk – 240

9. Uşak merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:13:43

10. Şırnak dan kimler var. Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 236

11. Hatay dan kimler var. Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor . Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 116

12. Tekirdağ dan kimler var. Hey Amerikalılar – Avrupa, ileride yapacağın WTF’yi bilmek istiyor . Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 290

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link