Kategoriler
Genel

Hey, arkadaşımın eminem hakkında bana gönderdiği ilginç bir metin var ve bunun doğru bir söylem için buraya ait olduğuna inanıyorum.

Sadece tökezledi harika bir şey dostum! Şimdi haklı olduğumu söylemiyorum ve Im Yanlış dedim, tek söylediğim bu benim için ilginç bir şey! Illuminati için, Ik üçgeni ve tüm görme büyük işaretler, bu grubun bile gerçek. Şimdi mosh müzik videosunu izlerken, haha ​​tüm gören göz blantently gösterilir ve kırmızıyla izlenir, bence açıkça öne çıkıyor. Çalıların babası şeytan boynuzu ve şeytan masalı kırmızı izler. Başka bir şey ems gözü kırmızı daire içine alınmış, yine başka bir anlatmak masal Illuminati sembolü. Sonra yanında kırmızı bir karakter olan em’in bir resmi var gibi görünüyor ve em şeytan boynuzlarına sahip, bana öyle görünüyordu. Bu bana lanet gibi ilginç bir şey çünkü şarkı mosh bana çok az bilgime, çalılar, özellikle kıdemli çalı Illuminati üyesi bilinen bir anti-bush şarkı seviyor gibi görünüyor. Ayrıca, ik Amerikalılar olarak bizler kimi başka bir çalı karşıtı şarkı belirledik, belki de İlluminati’ye doğru bir darbe? Ayrıca biz Amerikalılar olarak tükürüyor “dedi ve ilerideyken, zaten kırmızıyken, kafam için zaten sabit bir kızılötesi, sırtımda bir hedef, bundan daha büyük problemler var.” Mosh son ayetinde bile sanırım em diyor ki, “bu gece keskin nişan alırsam neden kw olacaksın, çünkü sana savaşmanı söyledim.” Halkın düşmanı # 1 şarkısında, tüm şarkı bana, yüksek ölümler, Illuminati ve yakında izlendiğini, yakında kendi ölümünü algıladığını anlatıyormuş gibi geliyor. Bana göre bu şarkı, encore’dan kısa bir süre sonra, belki de encore’dan veya 2004-2006’dan herhangi bir yerden yapılmış olabilir. Kötü şeylerde em tükürüyor, “Ben şeytanların yumurtlanması istemiyorum”, “ruhumdaki kameralar gitti”, yağmur adamının bana şeytani bir varlığı kanalize ettiği gibi ses çıkarıyor ve şarkı, şaka olsun ya da olmasın. M de kendini kaybetmek için “yeni bir dünya ordasına doğru ilerledikçe” tükürür. Marshall mathers lp’de sol gözünü eliyle kapladığı ve rahatsız görünmesiyle em fotoğrafını bile var. Yine bir Illuminati sembolü. Şimdi, Tom McDonald’nın encore’dan beri em’in rap yapmadığını söylediği şarkıyı klonlayan rapçileri duymak için. Yani şaka yapıyor olsun ya da olmasın, bu benim için bir şarkı haline getirmesi, kaydetmesi ve onun için bir müzik videosu yapması benim için çok üzücü. Bir fikir em neredeyse em’in dışında ya da bir şey gibi görünüyor ve sonra encore sırasında istendi ve onlara ateş ediyordu ve Amerikalıların sızması sırasında gizli servisin onları araştırmış olabileceğini okudum. Ve sonra em onlara uymaya ve prosedürlerini takip etmeye istekli değilse, patlama onu çıkardı ve klonladı veya ittifaklarına daha derinlemesine götürdü. Muhtemelen sahnelenen bir araba kazasından 2004 yılında ölen odacılar var, bu yüzden kw tarafından ona bilerek yapıldı. Ayrıca odacıların 2006 yılında aşırı dozdan öldüğünü duydum. Bu teorilerin herhangi birine ağırlık, hiçbiri bulabildiğim kadarıyla, w / e. Hiçbiri daha az, haklı olduğumu söylemiyorum ve yanlış olduğumu söylemiyorum, bunun doğru olduğunu söylemiyorum ve bunun olmadığını söylemiyorum, her şeyi söylüyorum toplama, ilginç. Özellikle em yıllar önce ve şimdi üçgen kolye sallamak için nerede, “Illuminati sembolü”, 03:00 gibi koyu şarkıları ve listelemediğim bu yeni şarkı çerçevelendi ve gerçekten planlamıyorum . Ayrıca o televizyonda iken o mmlp 2 teşvik ve o mmlp 2 şarkıları açıklayan bir röportajda aynı şey oldu tv had vardı garip bölgelere aksaklık hatırlıyorum ….. mk ultra zihin kontrolü ? İtaatkâr mk ultra klon, ya da sadece bir Eminem, ilk günden beri aynı ahbap. Tüm bunlar beni bir bayat ve klişe sorusu ile bırakıyor: reall ince gölgeli lütfen ayağa kalkar mı (bir sepette bir ses, ep. Sabah reklamlarının olduğu yerler)? Davamı dinlendiriyorum 🙂 Hahaha Sadece ilginç buluyorum. Bu can sıkıcı bir durumsa özür dilerim haha

“Hey, arkadaşımın eminem hakkında bana gönderdiği ilginç bir metin var ve bunun doğru bir söylem için buraya ait olduğuna inanıyorum.” için 21 yanıt

Mersin merkezden ben ahmet. Slm siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 05:11:43

Muş merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sağolun 04-04-2020 09:00:04

Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 17-04-2020 17:20:41

Batman merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-04-2020 18:20:44

Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2020 21:07:10

Afyon merkezden ben banu. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım 29-04-2020 06:47:27

Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 06-05-2020 21:23:21

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 10-05-2020 05:22:23

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 12-05-2020 05:32:33

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, face de paylaştım 18-05-2020 15:15:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir