Anlatı odaklı medya ve şu anda yaşadığımız propaganda çağı sınırları içinde çalışmak üzere tasarlanan bir projenin başlangıcını bu hafta başlatacağım.

Bu, geçen yıl tüm kalbimi ve ruhumu koyduğum bir şey ve tüm öngörülebilir geleceğim için bunu yapmaya devam edeceğim.

Mesajın yayılmasına yardımcı olmak veya az ya da çok bir sokak ekibinin parçası olmakla ilgilenen varsa, lütfen bana mesaj atın ve bana bildirin.

Bazılarınız, masaya getirmek için çalıştığım farkındalığa yardımcı olabilecek bazı beceri setlerine sahip olabilirsiniz. Bunu benzer fikirlere sahip arkadaşlar ve buradaki toplulukla yapabilmek gerçek bir hediye olurdu.

Panoyu spam yapmak ve topluluğa saygısızlık etmek veya zamanınızı boşa harcamak istemiyorum ve desteğinizi kazanmayı ve mesajın kendisi yoluyla sizi de aramızda görmeyi umuyorum.

Bunu bizim için yaptım. Yaptığımız veya olduğumuz gibi düşündükleri için sessiz ve toplumdan dışlanmış hisseden bizler için. Dünyada başıboş koşan karanlığa ışık getirmek.

Sadece ilgileniyorsanız bana bildirin ve ileride uzanan uzun karanlık gece boyunca olabildiğince çoğunuzla bağlantı kurmayı umuyorum.

Her şeyden önce gerçeği ve adaleti arayanlar için çok sevgiler … Bunu okumak için zaman ayırdığınız için ve siz olduğunuz için teşekkür ederim.

En iyi,

Kit

gönderen … Kit-Walters-Music
[comments]

Author

4 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. Hey arkadaşlar! . Merhaba bu web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 347

2. Bartın dan kimler var. Hey arkadaşlar! . Slm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 272

3. Bu konu : ” Hey arkadaşlar! ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , memo – 408

4. Batman dan kimler var. Hey arkadaşlar! . Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 414

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link