Kategoriler
Genel

Hey, merak ediyorum, herhangi bir doğaüstü fenomeni (uzaylılar vb.) Kitlelerden gizlemek için kurumların motivasyonu ne olurdu? Maliyet ve çabaya değecek mi?

“Teknolojiyi kendilerine sakla” iddiasını anlıyorum, ancak bu beni ikna etmiyor.

Ayrıca dünyadaki herhangi bir kurumun evren boyunca seyahat eden bir türü kontrol edip susturması muhtemel mi? Tabii .. belki uzaylılar aramızda. Dun dun duhhhh – Bu bir yan düşüncedir, ana soruyu uzaylıların evcilleştirilebileceğini ve gizli laboratuvarlara getirilebileceğini varsayarak sordum.

Gönderen … KingHydron
[comments]

“Hey, merak ediyorum, herhangi bir doğaüstü fenomeni (uzaylılar vb.) Kitlelerden gizlemek için kurumların motivasyonu ne olurdu? Maliyet ve çabaya değecek mi?” için 8 yanıt

Diyarbakır merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2020 14:21:28

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-06-2020 00:05:49

Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, sağolun 01-07-2020 13:19:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir