Hey millet, duvarı hatırlıyor musunuz?

Trump’ın en uzun süre devam ettiği duvarı hatırlayın. Başkanlığının ilk yarısı ve hatta öncesinde tanındığı muazzam bir şeydi. Milyarlarca ve milyarlarca dolar harcadıkları duvar mı? Evet, o! İnsanlar son zamanlarda bu duvarı neredeyse tamamen unuttular ve onları suçlayamam. Ama bir şeyin farkına vardım

Trump duvardır! Trump, ülkeyi ve dünyayı, kimsenin düşünemeyeceği kadar böldü. COVID 19, maske takmak, milliyetçilik, insanları “uyandırmak”, iklim değişikliği, dış ilişkiler vb. Trump, tüm bunlar için insanları bölmek için kullanılan katalizör oldu.

Trump’ın en başından beri mirasının 2 ülkeyi “duvar” ile ayırması ve şimdi diktiği bölünmenin muazzam miktarlara ulaşması ilginç değil mi; ABD ve Meksika’dan bile daha fazlası.

Bunların hepsinin ille de Trump’ın niyeti olduğunu söylemiyorum. Olmasa bile, bu şüphesiz Trump’ın dünyadaki rolüdür. Trump duvardır.

Bu bir tesadüf mü? Muhtemelen. Bence bu oldukça güzel bir tesadüf. Elbette, daha fazlası olma ihtimali var.

“Hey millet, duvarı hatırlıyor musunuz?” üzerine 9 yorum

1. Yozgat merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 14-01-2021 13:31:27

2. Sivas merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 14-01-2021 16:15:30

3. Kayseri merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 14-01-2021 16:24:34

4. Bu konu : ” Hey millet, duvarı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 16

5. Bu konu : ” Hey millet, duvarı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam siten inan ki hayran edici, saolun , ziya – 426

6. Bu konu : ” Hey millet, duvarı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 386

7. Bu konu : ” Hey millet, duvarı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, şukuladım , Gürbüz – 43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link