Kategoriler
Genel

Hey millet, seçimden beri Trump’a şüphe duyuyorum. Bakabileceğim, onu içeren herhangi bir teori var mı? Ön sayfa bilgilerine güvenmiyorum ve önyargılarımı teyit eden bir yankı odasında kalma alışkanlığı içinde değilim.

Koz ve suudilere bak. Görünüşe göre suudiler, bir gece milyonlarca dolar için koz otellerinde kalırken ona tonlarca para ödediler ve karşılığında koz, suudilere silahları bombalamak ve savaşmaya yardım etmek için askeri sanayi kompleksi (boeing, ratheon) ile bir anlaşma yaptı. İran. İran’ı tanıyor musun? Terörizmin sponsorları ?? Doğru, çünkü 9-11 yapan insanların çoğu İranlı mıydı? Yanlış!! Onlar suudilerdi! Suudi Arabistan da isis ve alqaeda’ya sponsor oldular. İkisi de aşırılık yanlısı SUNNIS ve wahabis (suudi ile aynı)

Düzenleme: Bu tüm doğru olduğunu söylemiyorum. Sadece çevrimiçi duyduğum bir şey. Idk kontrol et

“Hey millet, seçimden beri Trump’a şüphe duyuyorum. Bakabileceğim, onu içeren herhangi bir teori var mı? Ön sayfa bilgilerine güvenmiyorum ve önyargılarımı teyit eden bir yankı odasında kalma alışkanlığı içinde değilim.” için 20 yanıt

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-04-2020 02:52:35

Iğdır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 25-04-2020 00:03:15

Bayburt merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 07-05-2020 09:01:14

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 16:35:41

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-05-2020 07:07:23

Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz güzel, teşekkürler 22-05-2020 08:27:31

Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-05-2020 12:42:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir