Bu tamamen mantıklı ve hiçbir şekilde delilik değil. Ülkeyi kesinlikle yok etmeli ve geleceklerimizi mahvetmeliyiz, böylece 85 yaşındakileri kurtarabilir ve onlara televizyonun önünde oturmaları için birkaç yıl daha verebiliriz.

Herkes sonsuza kadar yaşayacak, ölümden korkmalıyız.

Author

101 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Uşak merkezden ben mehmet. Selamlar siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-05-2020 04:59:28

3. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, saolun 25-05-2020 18:00:04

4. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

5. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 14-06-2020 02:55:38

6. Kilis merkezden ben ali. Mrb siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 21-06-2020 15:51:39

7. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Merhaba herkese web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

9. Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

12. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler 13-07-2020 10:58:25

14. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

15. Kastamonu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, face de paylaştım 18-07-2020 18:28:19

16. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

17. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, teşekkürler

18. Kastamonu merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 06-08-2020 21:54:11

19. Erzincan merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun 07-08-2020 11:54:58

20. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 15-08-2020 14:49:35

21. Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

22. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran edici, tebrikler

23. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

24. Mrb siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

25. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun

26. Merhaba web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, tebrikler

28. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, saolun

29. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, teşekkürler 17-09-2020 13:55:53

30. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

31. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Eskişehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım 30-09-2020 15:58:07

33. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

34. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun

35. Mrb web siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

36. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Selam sayfa cidden çok güzel, sağolun , ziya – 236

37. Bayburt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 29-10-2020 16:53:37

38. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım , ali – 146

39. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun

40. Merhabalar sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım

41. Iğdır dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 187

42. Tekirdağ dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , – 422

43. Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

44. Gümüşhane dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım , doruk – 337

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 1

46. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım 30-11-2020 15:38:26

47. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi valla iyi, şukuladım 05-12-2020 15:59:20

48. selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım

49. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 431

50. Kütahya dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 123

51. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

52. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 21-12-2020 09:12:32

53. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki güzel, saolun , gaye – 54

54. Tokat merkezden ben banu. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-12-2020 19:41:28

55. Hakkari merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 06:04:29

56. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-01-2021 17:33:47

57. Merhaba siten süper ötesi iyi, face de paylaştım

58. Amasya dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Merhaba siteniz harbiden çok iyi, saolun , hatice – 351

59. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

60. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , Gürbüz – 59

61. Erzincan dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, saolun , banu – 314

62. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , hatice – 367

63. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Mrb sayfa inanki dikkat çekici, sağolun , – 290

64. Rize dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 499

65. Bingöl merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım 20-02-2021 04:02:40

66. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, şukuladım

67. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 384

68. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 478

69. Selam web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

70. İzmir dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 462

71. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 236

72. Adıyaman dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selamın aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 230

73. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, saolun , elif yılmaz – 304

74. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , Emine – 482

75. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 320

76. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun

77. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

78. Merhaba web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım

79. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun 04-05-2021 08:50:55

80. Trabzon dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Merhabalar paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 404

81. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım

82. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 378

83. Van dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selam web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 153

84. Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

85. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-05-2021 20:27:09

86. Hakkari dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Selam herkese sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım , emin – 479

87. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 400

88. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

89. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

90. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun

91. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 425

92. Bitlis dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Merhaba web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 387

93. Bu konu : ” Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 83

94. Amasya dan kimler var. Hey tüm milleti kapatalım, küresel ekonomiyi mahvedelim ve herkesin hayatını yok edelim ki insanlığın% 0.1’ini kurtaralım. . Merhaba herkese web siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 150

95. Kayseri merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 19-06-2021 22:31:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link