Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz?

Parmaklıklar yaklaştıkça, kalınlaştıkça ve sahte rahatlık gibi davrandıkça, özgür davranabileceğimiz günü ne zaman göreceğiz? Benim anlayışıma göre, kilitlenmenin her yerde farklı anlamları ve etkileri vardır, bazıları acımasız, diğerleri oldukça gevşek, ancak kesin olan bir şey, psikolojik etkilerin aynı olmasıdır.

Kilitlemeleri kaldırmanın, kısıtlamaları kaldırmanın, insanlara özgürlüğü geri vermenin anlamını gerçekten görmüyorum çünkü bir sonraki kilitlenme için bir gerekçenizin olması gerekecek. Bununla birlikte, bu havuç ve çubuk yöntemi kesinlikle işe yarıyor.

Sadece insanların ne düşündüğünü bilmek istiyorum. Bu oyun son mu? Nüfusun% 80’ini aşılasak, aşı pasaportuna sahip olsak bile, dünya ekonomi forumlarının sevdiği tüm bu yeni yeşil anlaşmaları yapsak bile, eskisi gibi bir zamana geri dönebilecek miyiz?

Yoksa TPTB tarafından katledilmek insanların kaderi mi? Şimdiki zamanlar berbat ve çıkış yolu göremiyorum. Erken yaşama geri dönmenin bir yolu olmasa bile, gündem30 veya büyük sıfırlamanın kulağa o kadar kötü gelmeme ihtimali var mı – bazı insanlar için? Tünelin sonunda biraz ışık arıyorum.

Şerefe.

… Moynzy tarafından gönderildi
[comments]

“Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz?” üzerine 3 yorum

1. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ali – 277

2. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 73

3. Sivas dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım , – 288

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link