Parmaklıklar yaklaştıkça, kalınlaştıkça ve sahte rahatlık gibi davrandıkça, özgür davranabileceğimiz günü ne zaman göreceğiz? Benim anlayışıma göre, kilitlenmenin her yerde farklı anlamları ve etkileri vardır, bazıları acımasız, diğerleri oldukça gevşek, ancak kesin olan bir şey, psikolojik etkilerin aynı olmasıdır.

Kilitlemeleri kaldırmanın, kısıtlamaları kaldırmanın, insanlara özgürlüğü geri vermenin anlamını gerçekten görmüyorum çünkü bir sonraki kilitlenme için bir gerekçenizin olması gerekecek. Bununla birlikte, bu havuç ve çubuk yöntemi kesinlikle işe yarıyor.

Sadece insanların ne düşündüğünü bilmek istiyorum. Bu oyun son mu? Nüfusun% 80’ini aşılasak, aşı pasaportuna sahip olsak bile, dünya ekonomi forumlarının sevdiği tüm bu yeni yeşil anlaşmaları yapsak bile, eskisi gibi bir zamana geri dönebilecek miyiz?

Yoksa TPTB tarafından katledilmek insanların kaderi mi? Şimdiki zamanlar berbat ve çıkış yolu göremiyorum. Erken yaşama geri dönmenin bir yolu olmasa bile, gündem30 veya büyük sıfırlamanın kulağa o kadar kötü gelmeme ihtimali var mı – bazı insanlar için? Tünelin sonunda biraz ışık arıyorum.

Şerefe.

… Moynzy tarafından gönderildi
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ali – 277

2. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 73

3. Sivas dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım , – 288

4. Selam herkese web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 301

6. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 129

7. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 13

8. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 411

9. Bartın dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Slm sayfanız valla mükemmel, sağolun , mehmet – 241

10. Balıkesir dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, şukuladım , mehmet – 386

11. Aydın merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 11-04-2021 02:48:25

12. Giresun dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 47

13. Sivas dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Slm siteniz inanki iyi, sağolun , mehmet – 404

14. Kütahya dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Selam sayfanız vallaha güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 213

15. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 492

16. Selam herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

17. Uşak dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Selam sayfa cidden iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 389

18. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 9

19. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Zonguldak dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 384

21. Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 23-06-2021 01:43:13

22. Afyon dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, şukuladım , mehmet – 193

23. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler

24. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha mükemmel, şukuladım , doruk – 390

26. Bu konu : ” Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, teşekkürler , ziya – 202

27. Zonguldak dan kimler var. Hiç bitmeyen tecritlere mahkum muyuz? . Merhaba herkese bu web sitesi valla mükemmel, tebrikler , – 421

28. Yalova merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 28-07-2021 14:26:17

29. Sivas merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 10:24:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link