Başka kimse bu şekilde hissediyor mu? Tüm Bill Gates’in son odağını ele alın – bundan her yerde bahsedildiğini gördüm. Komplo tipi kuramlara kesinlikle sıfır ilgisi olan insanlar bile.

Bu insanlar bu kadar çok tartışmanın gerçekleşmesine nasıl izin verebilir? Sadece hikayelerin patladığını veya gerçek sorundan uzaklaşmak için ışığa çıktığını hissediyorum. Artık ne okuyacağımı ya da inanacağımı bile bilmiyorum çünkü her şeye çok şüpheliyim.

Author

93 Comments

1. Samsun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-04-2020 09:22:00

2. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım

3. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 20-04-2020 09:39:08

4. Selamlar web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

5. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

6. Kilis merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 24-04-2020 23:59:06

7. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

8. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

9. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Burdur merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-05-2020 12:18:39

11. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 13-05-2020 01:15:29

12. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-05-2020 05:42:57

13. Muş merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 08:39:53

14. Kars merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, teşekkürler 18-05-2020 21:32:30

15. Iğdır merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, saolun 02-06-2020 15:34:17

16. Kars merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-06-2020 02:22:30

17. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

18. Bingöl merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 22-06-2020 04:48:46

19. Merhaba sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 23:13:36

21. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun 12-07-2020 13:02:31

22. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım 14-07-2020 09:15:52

23. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 14-07-2020 23:40:36

24. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Merhaba web siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Ordu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran edici, saolun 04-08-2020 18:32:11

27. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 07-08-2020 00:18:53

28. selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, twitter da paylaştım

29. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım 10-08-2020 19:05:30

30. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 16-08-2020 23:27:20

31. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

32. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 02-09-2020 16:04:13

33. Uşak merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 08-09-2020 04:45:36

34. Selam sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

36. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Selam herkese sayfan inanılmaz güzel, teşekkürler

39. Nevşehir dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 205

40. Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

41. Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, saolun

42. Adana merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:26:45

43. Ağrı dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Slm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 262

44. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler 25-12-2020 03:24:39

45. Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 28-12-2020 03:42:14

46. Kastamonu dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 452

47. Erzurum dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Merhaba sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım , ziya – 168

48. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

49. Ağrı dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Merhaba sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 385

50. Bu konu : ” Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 242

51. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

52. Bilecik dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 199

53. Sinop dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 88

54. Bu konu : ” Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, sağolun , banu – 73

55. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-01-2021 10:43:36

56. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 06:58:27

57. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 05:20:59

58. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

59. Yalova dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 23

60. Burdur dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Merhabalar paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun , ali – 78

61. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

62. Bitlis merkezden ben emin. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, şukuladım 23-02-2021 14:16:16

63. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

64. Muş merkezden ben Hasan. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-02-2021 23:26:42

65. Çankırı dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun , gaye – 382

66. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 387

67. Muş merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-03-2021 22:52:56

68. Bolu dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 393

69. Isparta merkezden ben . selamun aleyküm siteniz inanki güzel, şukuladım 27-03-2021 12:04:12

70. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

71. Balıkesir dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selamlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 368

72. Bitlis merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, teşekkürler 17-04-2021 15:04:45

73. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

74. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

75. Malatya dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 190

76. Bu konu : ” Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 14

77. Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

78. Bu konu : ” Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 190

79. Mardin dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . selamun aleyküm paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 396

80. Sinop dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Mrb paylaşımın valla iyi, face de paylaştım , ali – 401

81. Sinop dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Merhabalar sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım , banu – 413

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link