Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu?

Başka kimse bu şekilde hissediyor mu? Tüm Bill Gates’in son odağını ele alın – bundan her yerde bahsedildiğini gördüm. Komplo tipi kuramlara kesinlikle sıfır ilgisi olan insanlar bile.

Bu insanlar bu kadar çok tartışmanın gerçekleşmesine nasıl izin verebilir? Sadece hikayelerin patladığını veya gerçek sorundan uzaklaşmak için ışığa çıktığını hissediyorum. Artık ne okuyacağımı ya da inanacağımı bile bilmiyorum çünkü her şeye çok şüpheliyim.

“Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu?” üzerine 64 yorum

1. Samsun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-04-2020 09:22:00

2. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 20-04-2020 09:39:08

3. Kilis merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 24-04-2020 23:59:06

4. Burdur merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 08-05-2020 12:18:39

5. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-05-2020 05:42:57

6. Muş merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 14-05-2020 08:39:53

7. Kars merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, teşekkürler 18-05-2020 21:32:30

8. Kars merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-06-2020 02:22:30

9. Bingöl merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 22-06-2020 04:48:46

10. Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 23:13:36

11. Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım 14-07-2020 09:15:52

12. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 14-07-2020 23:40:36

13. Bolu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 07-08-2020 00:18:53

14. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 02-09-2020 16:04:13

15. Uşak merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 08-09-2020 04:45:36

16. Nevşehir dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 205

17. Adana merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:26:45

18. Ağrı dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Slm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 262

19. İstanbul merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler 25-12-2020 03:24:39

20. Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 28-12-2020 03:42:14

21. Kastamonu dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 452

22. Erzurum dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Merhaba sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım , ziya – 168

23. Ağrı dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Merhaba sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 385

24. Bu konu : ” Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 242

25. Bilecik dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 199

26. Sinop dan kimler var. Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? . Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 88

27. Bu konu : ” Hiç kimse belirli bir ‘komplo teorisi’ önemli bir dikkat / odak kazandığında bunun gerçekten olup bitenler için bir sapma olduğunu düşünüyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, sağolun , banu – 73

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link