“hiç kimsenin alamayacağı veya satamayacağı” video gösterimi

Bu video, canavarın işaretinin olası bir uygulamasını göstermektedir.

https://youtu.be/kkUkXytVoSU

Dikkat edilmesi gereken birkaç nokta:

• Lay adminstrator için arayüz oluşturma uygulaması basitleştirilir

• arkasında sözde ‘Lusiferaz’ işaretleri bırakır (aşağıdaki nota bakın)

• bu işaretler, kamera filtreli bir uygulama tarafından algılanabilir.

• işaretler benzersiz bir kullanıcı kimliğini kodlar. her kişiye özel bir lisans numarası gibi.

• zamanlayıcı üzerinde yazılı ‘aşı takibini’ görebilirsiniz.

bu yüzden burada bir insanı bir otorite tarafından verilen benzersiz bir kimlik ile işaretlemenin bir yolu var. işaretin kaldırılması imkansızdır. ve uygulamalar / ticaret, kritik hizmetlere erişim sağlayan veya erişimi kaldıran etrafında oluşturulabilir (bugün olduğu gibi bir mağazaya girmek için bir maskeye ihtiyacınız vardır)

Lusiferaz, biyolüminesans üreten oksidatif enzimler sınıfı için genel bir terimdir. ateş böceklerine benzer

kaynak: https://www.smithsonianmag.com/innovation/spiky-patch-could-invisarily-record-vaccination-history-under-skin-180973809/

Dövmelerle biraz karşılaştırılabilir olsa da, işaretlerin kendisi geleneksel mürekkep gibi değil. Mikroiğneli bir yama (tipik enjeksiyonlardan daha az acı veren, 1.5 milimetre uzunluğundaki minik, 1.5 milimetre uzunluğundaki sivri uçlardan oluşan dörtte bir ızgara) tarafından teslim edilirler, görünür ışıkta tespit edilemeyen ve yalnızca kızılötesi olarak bakıldığında parlayan nanopartiküllerden oluşurlar.

Nanoparçacıklar, iki dakika boyunca mikroiğnelerin içinden, her biri bahçenizdeki çilden daha küçük olan basit nokta desenlerinde biriktikleri sığ bir deri katmanına yayılır. Yama daha sonra kaldırılır, Beş yıllık güneş ışığına eşdeğerde maruz kaldıktan sonra hala görüntülenebilen ince bir iz bırakıyor, ekibin deneyleri gösteriyor.

McHugh, “Bu aşıyı kaydın kendisine bağlar ve kaydı kişiye bağlar” diyor. “Asla kaybolmaz, asla taklit edilemez.”

““hiç kimsenin alamayacağı veya satamayacağı” video gösterimi” üzerine 18 yorum

1. Sakarya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım 27-08-2020 16:55:58

2. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten süper ötesi güzel, face de paylaştım 27-08-2020 20:58:56

3. Afyon merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan inanki mükemmel, facebookta paylaştım 28-08-2020 10:58:14

4. Elazığ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 05:08:49

5. Bursa merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 00:51:13

6. Kırşehir dan kimler var. “hiç kimsenin alamayacağı veya satamayacağı” video gösterimi . Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 330

Yorum yapın