Hiç konuşulmayan bir ürün için sponsorlu reklam

Başkasının paketini açtım (benim olduğunu düşünerek – sonra kapısına bırakarak doğru kişiye iade ettim). Hiç duymadığım iki şişe cilt losyonuydu. Daha önce hiç görmediğim çok nadir bir marka.

İki gün sonra Instagram’da kesin ürün için bir ilanım var. Aynı marka, aynı tip, aynı SPF 50+ vegan, yağsız, parlamayan, hipoalerjenik losyon.

Bir kez olsun ürünün adını yüksek sesle söylemedim, herhangi bir cihazda aradım veya fotoğrafını çekmedim. Apartman kompleksindeki hiç kimse benim wifi kullanarak da arama yapamazdı.

Peki hayatımda sadece bir kez gördüğüm ama hakkında hiç konuşmadığım, araştırmadığım bu kadar muğlak bir ürün nasıl oldu da bir reklamda ortaya çıktı?

“Hiç konuşulmayan bir ürün için sponsorlu reklam” üzerine 13 yorum

1. Karaman dan kimler var. Hiç konuşulmayan bir ürün için sponsorlu reklam . Selamlar paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 413

2. Mardin dan kimler var. Hiç konuşulmayan bir ürün için sponsorlu reklam . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun , doruk – 86

3. Karabük dan kimler var. Hiç konuşulmayan bir ürün için sponsorlu reklam . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun , Gürbüz – 29

4. Amasya dan kimler var. Hiç konuşulmayan bir ürün için sponsorlu reklam . Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 155

5. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 13:20:48

6. Batman merkezden ben doruk. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 14:44:33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link