Neden diye soruyorsanız, Çin’den başka bir yere bakmayın. Din özgürlüğünü ortadan kaldırıp uzak tutmaları neden zorunluydu? Din, iyi ya da kötü, şevk, tutku ve nihayetinde ideolojik direnişi besleyebilir. Kayıtsız ve ahlaki açıdan kayıtsız yurttaş tutmak için ters üretken. Çin, devletin teşvik ettiği ateizmin sakin, ahlaki açıdan iflas etmiş ve körü körüne itaatkâr bir nüfusa sahip olmanın mükemmel yolu olduğunu biliyor. Tıpkı Çin’in acımasız sosyal kredi sistemini ve teknokratik gözetim ve denetimini ihraç etme zamanı geldiğinde, ÇKP’nin ateizmini dünyanın geri kalanına ihraç etmenin zamanı da geldi. Gerçekten de dünyanın çoğu gibi uzun bir düzen hâlâ son derece dindardır, ancak çaresiz zamanlar çaresiz önlemler gerektirir. Bu, tam da on yıllar boyunca uydurulmuş ve planlanmış bir açıklamanın devreye girdiği yerdir. Bir süredir uyanıksanız, eğlence yoluyla toplumu “yabancı” varoluşa ve ziyarete doğru küçük ifşa etmenin ve koşullandırmanın yavaşça damladığını fark etmiş olmalısınız. Bunun basit bir açıklama mı yoksa genetik olarak tasarlanmış insansı insanlarla, kara bütçeli askeri projelerin derin yeraltı askeri üslerinde geliştirmek için uzun yıllara sahip olduğu uçan daireler ve Blue Beam tarzı holografik projeksiyonları projelendiren tamamen sahnelenmiş bir savaş mı olacağı henüz belli değil. .

Dinin toplumsal ilerleme için tam bir lütuftan başka bir şey olmadığını söylemek inanılmaz derecede cahillik olurdu. Katoliklik gibi kurumsallaşmış din, dünyaya çok fazla yıkım ve ıstırap getirdi. Neredeyse her kıtayı etik olarak temizlemek ve yağmalamak için kullanılmıştır. Ancak bu, kendi içinde dinin olumlu etkilerinden ve teşvik ettiği insanın daha yüksek amaç ve haysiyetine olan ateşli inancından uzaklaşmaz. Merkezi olarak kontrol edilen dogmanın sapkın ve yozlaşmış gözetimi yoluyla değil, kişisel düzeyde uygulandığında, din bize ilahi hakikate inanmak için yakıt veren şeydir ki bizler ruhsal varlıklar insan hukukunun baskısına boyun eğmeyecektir, örneğin Kazanı, kesime gönderilmeden önce çiftliğin rutinine bırakır.

Bu mutlaka ateistlere karşı bir kazı değil. Bir ateist olabilir ve iyi bir ahlaki pusulaya sahip olabilirsiniz, tıpkı “dindar” olmanız ve tüm ahlaktan yoksun olmanız kadar. Bununla birlikte, dini bir toplum ele geçirilebilir ve manipüle edilebilirse de, dinsel toplum özgürlük direnişi ve isyanı besleyen bir çıkış noktası yaratır; hem tiranlık hem de bu tiranlığa karşı doğal bir karşı ağırlık vardır. Öte yandan, din özgürlüğü olmayan ateist bir toplum bu çıkışa sahip değildir ve tüm var olan tiranlıktır. Çin bunu biliyor, Çin’in kuklacıları bunu biliyor, yaşlı Billy ve idarecileri bunu biliyor ve yakında dünya da ne yazık ki bunu öğrenecek.

Bu yüzden zamanı geldiğinde inancınızı koruyun ve 👽 Kool-aidiyetini içmeyin.

Author

39 Comments

1. Ordu dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Selamlar web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 40

2. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

3. Erzurum dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 41

4. Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım

5. Giresun merkezden ben memo. Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-01-2021 09:04:30

6. Bu konu : ” Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 253

7. Bu konu : ” Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 248

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 377

9. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 21-01-2021 01:27:23

10. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

11. Kocaeli dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Selam sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım , – 227

12. Kütahya dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , Aylin – 265

13. Mrb paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

14. Bursa dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , – 179

15. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 08-02-2021 01:14:12

16. Manisa dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , Hasan – 242

17. Adana dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , emin – 308

18. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 243

20. Bu konu : ” Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 147

21. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler

22. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 73

23. Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

24. Bu konu : ” Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun , doruk – 26

25. Muş merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 01:32:42

26. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 25-02-2021 23:36:38

27. Konya dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 70

28. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, face de paylaştım 14-03-2021 03:24:06

29. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inan ki güzel, saolun 15-03-2021 11:37:27

30. Çanakkale dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , – 296

31. Samsun dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Selam paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 66

32. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

33. Tokat dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Selam paylaşım inan ki güzel, saolun , Gürbüz – 91

34. Zonguldak merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 15-04-2021 13:32:46

35. Bu konu : ” Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı ” çok güzel. Slm web siten vallaha hayran edici, sağolun , banu – 232

36. Siirt dan kimler var. Hiç kuşkunuz olmasın, eğer bir uzaylı teması / ifşası olacaksa, bu tek ve tek bir şeyle ilgili olacaktır – tüm dinlerin ve ruhani inançların mutlak yıkımı . Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım , ahmet – 93

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link