Online Depo çevrimiçi sipariş çöp. Beklemede ve siparişimle ilgili sorunum var. Web sitesi istediğim ne mevcut olmadığını söyledi, bu yüzden yerine sipariş yanlış dolapları emretti. mağazada almaya gittim ama orada değildi ama istediğim orijinal boyutu öylesine o satın almak zorunda kaldı. Mağazanın web siparişlerini iptal etmesi veya onlarla etkileşime geçmesi mümkün değildir.

Çok geç olmadan bu şirketleri bulup bunlardan kaçınmak için güçsüz olduğumu hissediyorum. Bunu durduracak bir forum var mı? Kaç şirket kullanmayı denediniz

Author

84 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

2. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

3. Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:11:31

4. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun 02-07-2020 06:49:09

5. Van merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-07-2020 16:53:36

6. Merhaba herkese web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım

8. Kilis merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 12-07-2020 01:17:09

9. Bolu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 14-07-2020 17:17:34

10. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-07-2020 22:08:42

11. Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

12. Burdur merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 06-08-2020 07:02:47

13. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-08-2020 21:56:24

14. Mardin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, saolun 09-08-2020 20:56:02

15. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, tebrikler

16. Bitlis merkezden ben ali. Selam paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-08-2020 08:57:45

17. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-08-2020 17:09:42

18. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun

19. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-08-2020 01:43:23

20. selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler

21. Selamlar sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

22. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

24. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Ordu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 22:05:23

27. Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler

28. elif yılmaz Reply

Selam web siten valla hayran edici, teraziye tıkladım

29. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 11:49:25

30. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-10-2020 10:03:55

31. Bolu merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 19-10-2020 18:11:56

32. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, şukuladım 02-11-2020 23:44:05

33. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

34. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 48

35. Tokat merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 20-11-2020 18:19:18

36. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, şukuladım 23-11-2020 23:48:35

37. Selam herkese siten inanki çok iyi, face de paylaştım

38. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , doruk – 498

39. Siirt dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 198

40. Elazığ merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun 06-12-2020 14:18:32

41. Niğde dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . Selamlar paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 34

42. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 110

43. Kilis dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, şukuladım , Aylin – 366

44. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

45. Mersin dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 212

46. Zonguldak merkezden ben gaye. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 31-12-2020 14:17:24

47. Batman merkezden ben banu. Slm web siten süper ötesi güzel, tebrikler 04-01-2021 23:51:34

48. Gaziantep merkezden ben doruk. Selam herkese web siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 06-01-2021 12:36:32

49. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 472

50. Bayburt merkezden ben ali. Selam herkese sayfa yeminle güzel, sağolun 12-01-2021 04:34:06

51. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 60

52. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım 24-01-2021 04:21:00

53. selamun aleyküm sayfa harbiden güzel, linkedinde paylaştım

54. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 186

55. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 174

56. Bolu merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 23:38:09

57. selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

58. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, sağolun , gaye – 245

59. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

60. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 107

61. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 381

62. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . Merhabalar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 351

63. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler

64. Kırşehir dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . Selamın aleyküm siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , – 313

65. Antalya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-03-2021 16:03:20

66. Bursa merkezden ben hatice. Slm web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 09-03-2021 04:51:17

67. Selamlar web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

68. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 464

69. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

70. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Kahramanmaraş dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım , ali – 291

72. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

73. Tekirdağ merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım 15-04-2021 02:35:57

74. Yalova merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-04-2021 10:43:04

75. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2021 01:46:15

76. Düzce dan kimler var. Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı . Selam sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım , Hasan – 231

77. Bu konu : ” Hiç tamamen yararsız bir online portal ile harika bir şirket ile karşılaştınız mı? çevrimiçi bileşen kalıbı teknik olarak çalışmıyor veya sorunları kapatmak için bir duman ekranı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, şukuladım , – 126

78. Burdur merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler 07-05-2021 02:59:46

79. Samsun merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan cidden güzel, teşekkürler 07-05-2021 05:08:14

80. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-05-2021 05:10:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link