Bu araştırma kağıdı https://archive.is/lwrOz belirli elektromanyetik dalgaların vücudumuzda corona virüsü türleri oluşturabileceğine dair bulguları inceliyordu. 5G’nin doğru frekanslarla eşleştiği anlaşılıyor, kasıtlı olabilir veya kimsenin bilmediği bir şey olabilir.

Ama araştırma kağıdı hemen kaldırılsa, sansürlense ve gömülse bile (burada bu konuda komplo yayınladığımda, kızgın titrek çeteler tarafından parçalara ayrıldı) diyorum, gerçek bilgi elektromanyetik dalgaların virüsler oluşturduğudur.

Bu her zaman meydana gelen doğal bir fenomendir, ancak şimdi bu dalgaları kendimiz yaratacak teknolojiye sahibiz. Biz teknolojiye sahip değilsiniz, seçkinler sahip olmak.

Öyleyse, HAARP (ve Rus ve Çin’deki benzer implantlar), kalıbı bildikleri herhangi bir virüs türünü vermenin bir yolu mu?

Author

42 Comments

1. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 345

2. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle çok iyi, saolun , ahmet – 428

3. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım , – 62

4. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 265

5. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 371

6. Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

7. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler

8. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 169

9. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 293

11. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

12. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 19-11-2020 13:35:05

14. Adıyaman merkezden ben ziya. Slm web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:19:06

15. Afyon merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-11-2020 13:41:10

16. Uşak dan kimler var. Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? . Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 106

17. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla güzel, facebookta paylaştım , emin – 178

18. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 40

19. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 369

20. Erzincan dan kimler var. Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? . selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 399

21. Bilecik dan kimler var. Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? . Selamlar sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , – 364

22. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 479

23. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla iyi, facebookta paylaştım , – 419

24. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Selamlar siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 482

25. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

26. Selamlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Mrb sayfa inanki çok iyi, tebrikler , gaye – 51

28. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 61

29. Karabük dan kimler var. Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? . Slm paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 52

30. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 298

32. Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım

33. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-02-2021 11:05:58

34. Uşak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler 11-02-2021 04:25:27

35. Kilis merkezden ben Hasan. Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-02-2021 08:03:43

36. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 432

37. Erzurum merkezden ben doruk. Selam siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 27-02-2021 09:23:02

38. Bu konu : ” Hiç virüslerin nereden geldiğini merak ettiniz mi? Bir araştırma makalesi (sansürlenmiş) covid’i 5G ağlarına bağladı. Ancak buradaki gerçek bilgi, elektromanyetik dalgaların hücrelerimizin içinde virüsler yaratmasıdır. Doğru frekansı biliyorsanız “ölümcül mesajlar” verebilirsiniz HAARP’ın gerçek amacı bu mu? ” çok güzel. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 289

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link