Kategoriler
Genel

Hiçbir anlam ifade etmeyen ancak karışıklığa neden olmak için sürekli olarak karıştırılan koronavirüs hakkında teoriler

Virüs, Çin'deki muhalifleri öldürmek için bir örtü

Çin hükümetinin adalet sistemi, polis ve her şey üzerinde mutlak kontrolü olduğu için hiçbir anlam ifade etmiyor. Muhalifleri toplayıp onları telafi nedenlerinden ötürü hapse atmak, gizlice öldürmek ya da ortadan kaybolmak çok basittir. Çin hükümeti, ülke içinde popüler olmadıkları sürece muhalifleri de fazla önemsemiyor. Onları güvenli bir şekilde marjinalleştirebilir, muhaliflerin kaderinin batıdaki "kaygılarını" göz ardı edebilirler. Batının Çin devletiyle iş yaptığını biliyorlar ve para oyunda kimseyi umursamıyorlar. Çin ekonomisinin tamamını bozmak, komünist devletin kendisini tehlikeye atmak, bazı muhalifleri öldürmek mantıklı değil ve mantıklı değil. Birkaç hamamböceğini öldürmek için tüm evi yakmıyorsunuz.

Virüs, Hong Kong protestolarını çözmek için bir örtü

Yukarıdakilerin çoğu geçerlidir, bu yüzden onları tekrarlamayacağım, sadece hedef Hing Kong ise, Çin sanayi bölgesinin ortasında Wuhan'da görünen virüsün hiçbir şeyi çözmediğini de sözlerine ekledi. Evet, şimdilik belki Hong Kong halkı evde kalıyor, ancak durum çözülürse ve virüsün sars ile olduğu gibi biterse, bu kez sokaklara geri dönecekler, bu kez Çin'e karşı daha güçlü bir argüman var. Virüs bulaşma şekli.

Virüs daha fazla aşı satmak için büyük bir ilaç deposu

Durum çok daha kötüleştiğinden, Çin devletinin kendisi tehlikede, sonuç olarak küresel bir çöküşle birlikte, daha az para daha az kar civarında olduğu için büyük ilaç çok para kaybedecek. Panik yaratmak için ölümcül bir virüs salmak için hiçbir neden yoktur, ana akış ortamı aynı etkiyi elde etmek için fazlasıyla yeterlidir. Birkaç ilk sayfa başlığı karınızı tavana yükseltir. Dünya ekonomisini yok etmek tam tersini yapacak.

“Hiçbir anlam ifade etmeyen ancak karışıklığa neden olmak için sürekli olarak karıştırılan koronavirüs hakkında teoriler” için 26 yanıt

Muğla merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 06-03-2020 01:14:48

Bilecik merkezden ben doruk. Slm web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 11-03-2020 05:24:02

Aydın merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 12-03-2020 23:50:49

Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar web siten inanılmaz çok güzel, tebrikler 15-03-2020 23:05:21

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız harbiden iyi, teraziye tıkladım 16-03-2020 08:11:42

Muş merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 17-03-2020 01:13:50

Ordu merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 20-03-2020 06:47:37

Çanakkale merkezden ben ziya. Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 20-03-2020 16:58:38

Mardin merkezden ben ali. Selam paylaşım vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 27-03-2020 16:45:44

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2020 21:53:58

Tokat merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-04-2020 17:39:43

Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 04-04-2020 01:19:59

Bayburt merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, tebrikler 05-04-2020 02:10:38

Kocaeli merkezden ben doruk. Selam web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-04-2020 01:23:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir