Sadece nefes almayı bırak. Bu kadar basit. Nefes almayı bırakırsanız, akciğerlerden enfeksiyon oranı SIFIR’a düşer. Bu, eşek arkadaşlarımın nefes aldığı anüs akciğerinin evrimimizin ilk aşamasıdır. Bana katılın ve bu dünyayı daha iyi hale getirelim.

25 Comments

1. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

2. Muş dan kimler var. Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi . Selam sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 409

3. Bu konu : ” Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun , – 462

4. Bu konu : ” Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 2

5. Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

6. Merhaba sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

7. Antalya merkezden ben doruk. Mrb sayfanız inanki mükemmel, facebookta paylaştım 07-08-2021 04:43:39

8. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi . Selamlar siten süper ötesi güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 256

9. Bu konu : ” Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 140

10. Gaziantep dan kimler var. Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi . Slm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 59

11. Malatya merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler 09-08-2021 04:45:48

12. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-08-2021 17:34:50

13. Kütahya dan kimler var. Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, saolun , Aylin – 463

14. Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 156

16. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 458

18. Bu konu : ” Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 482

19. Bu konu : ” Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 23

20. Denizli merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-09-2021 11:13:45

21. Ordu dan kimler var. Hiçbir haber kaynağının bahsetmediği covid’in gizli tedavisi . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 240

Write A Comment