Ya bildiğimiz yerküre sadece insanların bize söylediği şeyse? Ya dışarıda bilmediğimiz daha fazla yer varsa? Ve oraya gidemeyiz çünkü uçakların oraya uçmasına izin verilmiyor.

Ya örneğin daha fazla ülke varsa, ancak yalnızca haritadaki ülkeleri biliyoruz ve GPS yalnızca bize izin verilen ülkeleri gösteriyorsa.

Sadece eğlenceli bir düşünce. Çok fazla düşünecek bir şey yok

Author

9 Comments

1. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler

2. Diyarbakır dan kimler var. Hiçbir şekilde komplo teorisi değilim. Ama paylaşmak istediğim çılgın bir düşüncem vardı . Slm sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , ahmet – 422

3. Denizli merkezden ben Aylin. Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:43:27

4. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Hiçbir şekilde komplo teorisi değilim. Ama paylaşmak istediğim çılgın bir düşüncem vardı . Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 267

5. Mrb paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

6. Siirt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-03-2021 06:20:05

7. Bu konu : ” Hiçbir şekilde komplo teorisi değilim. Ama paylaşmak istediğim çılgın bir düşüncem vardı ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 399

8. Kütahya dan kimler var. Hiçbir şekilde komplo teorisi değilim. Ama paylaşmak istediğim çılgın bir düşüncem vardı . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 206

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link