Hayali bir pislik gibi görünmek istemiyorum ama bir düşünün. 50’li 60’larda insanlar ne yaptı? Televizyon izleyin, işe gidin, tatile çıkın, bokları kutlayın. Şimdi ne yapacağız? Aynı şey. Bu seçkinler bunca yıldır çok çalışıyorlar ve tek başardıkları bir virüs salgını yaratmaktı ve şimdi birbirleriyle savaş halindeler. Tüm bu virüs durumundan bir çıkış yolu bulduğumuzda “normal” yaşamlarımıza geri döneceğiz.

Yapabilecekleri en kötü şey, yozlaşmış kalmak ve kendilerine daha fazla para kazanmaktır ki, harcama şansı bile bulamıyorlar çünkü boklarıyla çok meşguller. Milyonları çevirmelerine kızmıyorum bile çünkü yaptıkları kötü kabul edilse de, o kötü şeye yıllardır devam ediyorlar ve hala yapıyorlar.

Amaçları insanların evlerini ve mal varlıklarını özelleştirmek ama burada dürüst olalım, herkes kendine bakıyor, kimse bunu kabul etmeyecek.

Koyun olsak da onlardan daha iyi yaşadığımızı düşünüyorum. Kimsenin şantajına uğramadık, bize karşı kullanılabilecek pedofili ile ilgili bir videomuz yok, her gün uyanmak zorunda değiliz ve olmadığımız biri gibi davranmak zorunda değiliz, yapmıyoruz ‘ Herhangi bir tür durumla ve suçlamayla uğraşmak zorunda değilsiniz (normal günlük drama hariç, ancak tüm dünyanın görmesi için haberlerde yüzünüzün görünmesinden çok daha iyidir). “Dünyayı yönetme” hedefiyle birbirlerinin peşinden gidiyorlar, tek sorun, ne tür bir organizasyon / grup / çete içinde olursanız olun, her zaman tek bir lider vardır. Kim olacağını bulmada onlara bol şans. Biz arkadaşlarımızla gülerken ve biraların tadını çıkarırken onlar pozisyon için birbirlerini öldürecekler. Şerefe.

Author

20 Comments

1. Tokat merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 30-12-2020 14:17:32

2. Rize dan kimler var. Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 445

3. Selam web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

4. Mrb paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Niğde merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun 11-01-2021 18:36:15

6. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Yozgat merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 22-01-2021 23:49:04

8. Bu konu : ” Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 342

9. Gürbüz Reply

Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Gaziantep merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım 20-02-2021 12:41:12

11. Giresun dan kimler var. Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler . Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 426

12. Antalya merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 03:22:03

13. Tokat dan kimler var. Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler . Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 450

14. Samsun dan kimler var. Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler . selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 399

15. Bu konu : ” Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 424

16. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 01-04-2021 06:20:18

17. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler . Mrb sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 222

18. Adıyaman dan kimler var. Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 416

19. İstanbul merkezden ben Emine. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 17-04-2021 05:31:45

20. Bu konu : ” Hiçbir şeyi değiştirmeyecekler ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 109

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link