Hayır, paranoyak şizofreni değilim, ama öyleymişim gibi hissetmeye başladım diyerek bunun önsözünü yapmama izin verin. Hakkında bir şey bildiğimiz veya bilmediğimiz diğer devlet kurumlarının yanı sıra CIA’nın da bunun gibi forumları takip ettiğinden neredeyse eminim. Demek istediğim mantıklı değil mi? Neden yapmasınlar? Yaygın olarak bilinmeyen çeşitli tartışmalar hakkında iletişim kurmamıza ve bilgi paylaşmamıza izin veriyorlar, eminim gerçekten isteseler de böyle forumları kapatmanın veya en azından belirli konuların yayılmasını engellemenin bir yolunu bulabilirler. . Bu beni, bu hikayeleri ve hükümetin yolsuzluk skandallarını bilmemizi umursamamaları gerektiğine inandırıyor çünkü bildiğimizden çok daha kötü şeyler yaptılar. Eminim bunu düşünen tek kişi ben değilim ama bu sizi düşündürüyor; şüphesiz insanlara LSD vermekten daha kötü ne olabilir? Ya da küçük kasabalarda yaşayanları radyasyon testi için kobay olarak kullanmak mı? Ya da sifiliz ve gonhorrea aşıları bekleyen masum insanlara enjekte etmek? Bu programlar neden hala finanse ediliyor ve neden 330 milyon insan buna katlanıyor? En büyük imparatorluklar 150 ila 250 yıllık anlayış arasında kalıyor ve zamanımızın yakın olduğundan korkuyorum.

gönderen … Unique_Season6535
[comments]

Author

11 Comments

1. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, saolun

2. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Hiçbir yer güvenli değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 471

4. Erzincan dan kimler var. Hiçbir yer güvenli değil . Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 383

5. Edirne dan kimler var. Hiçbir yer güvenli değil . Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , mehmet – 36

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hiçbir yer güvenli değil ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 153

7. Bu konu : ” Hiçbir yer güvenli değil ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 375

8. Osmaniye dan kimler var. Hiçbir yer güvenli değil . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 160

9. Ankara merkezden ben emin. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 06:59:43

10. Kırklareli merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler 08-04-2021 02:47:51

11. Ardahan dan kimler var. Hiçbir yer güvenli değil . Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link