hidroksiklorokin

Çalıştığını gösteren hiçbir tıbbi kanıt olmadığını söylüyorlar. Ve viral videoda Trump tarafından retweetlenen en iyi doktorlardan biri olan Stella immanuel’i aramak istiyorum. Şeytanlara ve benzeri şeylere inanan dini inançları nedeniyle çılgın. Bu ilaçla başarılı olduğunu söylüyor. Şimdi tezgahın üzerinden satın alamazsınız çünkü “güvensiz” ama doktorlar ibuprofen’den daha az tehlikeli olduğunu söylüyor. Ben 14 $ için satmak yerine milyarlarca yapmak inanıyoruz. Ve bu konuda bize yalan söylüyor olabilirler.

Gönderen … Taylasto
[comments]

“hidroksiklorokin” üzerine 23 yorum

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-08-2020 10:03:46

2. Hatay merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:59

3. Bu konu : ” hidroksiklorokin ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun , emin – 205

4. Bu konu : ” hidroksiklorokin ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 414

Yorum yapın