Kategoriler
Genel

Hidroksiklorokin bir yem ve anahtardır

İnsanların hem Trump’a olan inancını yeniden yatırımlarına hem de hidroksiklorokin denemeye gönüllü olmalarını sağlamak için oldukça harika bir hikaye oluşturdular.

Burada ya da gerçek hayatta herkes medyanın onlara yalan söylediğini biliyor. Özellikle COVID bilgilerinin tutarsızlığıyla o kadar yaygın bir bilgi haline geldi ki, medyanın şimdi insanların hidroksiklorokinin denemelerde başarılı olduğunu gördükleri ve “Bir dakika, bu işe yaramadı mı? Ben yalan söyledim! ”

Her komplo teorisyeni bu duyguyu daha önce hissetmişti, hem korkutucu hem de inanılmaz. Sanırım birçok insan bu dopamin bu hidroksiklorokin hikayelerinden ‘gerçekte neler olduğunu anlamaya’ acele edecek. Belki de medyanın istediği aşıyı alamayacaklarına kendilerini ikna edecekler, bunun yerine BU YERİ tüm yer altı doktorlarının iş söylediğini söyleyecekler, ancak medya dokunmayacak, çünkü onlar yalancılar. Belki de ‘canavarın işareti’ aşısının orkestratörünü araştıracaklar ve onun hakkında sahip olduğumuz aynı gerçekleşmelere ulaşacaklar.

Ama hidroksiklorokin anlatısının oradan nereye gittiğinden endişeleniyorum. Donald Trump ilacı kötü bir şekilde tavsiye etti ve kendisi aldığını söyledi, millet medyayı sorgulamaya başladığında, ‘baştan beri’ olduğu için Trump’a inanacaklar mı? Belki de daha fazla insanı kontrollü bir komplo Q. Plus grubuna bağlayacak, soldaki smartypantses kesinlikle daha fazla Trump taraftarına saldırıp taciz etmeyi sevecektir.

Hidroksiklorokin’in orijinal hikayeleri sadece aylarca sürecek şekilde yaratılmış olsaydı, bu çalışmaları duyacağız ve “Ah evet, bu ilaç Gates aşısından çok daha iyi geliyor ve bunu zaten duydum, böylece satın alabilirim. güvenli! Trump bile kullanıyor! ” Bu, hidroksiklorokinin ‘tek başına’ iyi ilaç ‘olduğunu düşünmemizi sağlamak için büyük bir ters psikoloji vakası mı? Noktaları kendiniz bir araya getiren siz olduğunuzda bilgi keşfetmek çok daha etkilidir, bu bizi oraya götürmek için sadece bir 3D satranç boku mu?

Bu virüs için herhangi bir ilacın gerekli olduğunu düşünmüyorum. Bu virüsün söylediklerinin hiç olduğunu sanmıyorum. Bu virüsün söylediklerimiz olduğunu bile düşünmüyorum. Bence psikopat düşündüğümüzden çok daha büyük.

Tek bildiğim, bu palyaçoların hiçbirinden aşı almayacağım. Sadece daha fazla meyve ve sebzeler yiyeceğim ve biraz dışarı çıkacağım, hayatımda sadece iyi olacağım üzerine bahse girerim. Eğer yanılıyorsam, evren beni uygun gördüğü şekilde düzeltebilir.

Ama siktir et adamım, zaten yalnız kalabilir miyiz?

“Hidroksiklorokin bir yem ve anahtardır” için 4 yanıt

Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-07-2020 11:58:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir