Hidroksiklorokin plebler için değil.

Öncelikle geçerli bir teori olabileceğini düşündüğüm hiçbir kanıt veya destekleyici belgem yok. Herhangi biri varsa lütfen yorumlarda paylaşın.

Hidroksiklorokin eleştirisinin bize maske almamamız söylenen aynı temel nedenden dolayı yapılıyor olabileceği konusunda kimsenin aklına gelmedi mi? Benim teorim, bu Elitlerin toplumun geri kalanının yeterli arza sahip olmalarını sağlamak için ilaç stoklarını satın almasını istememeleridir. Bazı insanlar, maskelerle, insanların maske takmaması gerektiğini ve hastane personeli için maske ve KKD bulmakta zorlandıklarını söylediklerini gördüler. Şimdi Hidroksiklorokin ile, bunun işe yaramadığını fark ettiler, bu yüzden önce sadece bir doktor tarafından abone olmanız durumunda almanızı tavsiye ettiler. Sonra, tıp camiasını kontrol edemedikleri zaman, diğer hastalıkları önlemek için uzun yıllar boyunca güvenli olan ilacın artık “tehlikeli” olduğunu söylemeye başladılar. Bu Elit’lerin birçoğunun bu gündemi belki sadece erişime sahip olmalarını sağlamak, daha fazla güç kazanmak ve virüsün seçimde kendisine zarar vermesi için Trump’ı suçlamak veya her ikisini birden yapmak için zorladığını hissediyorum.

Elitler bunu anladığımızı ve yavaşça tersine çevirdiğimizi fark ediyorlar. Küçük Trump’ın görevini kaldırması ve çılgın cadı doktoruna yönelik ilk eleştirisi geçerliliğini yitirdiğinden, Hidroksiklorokin’i çok erken yazdığımızı söyleyen daha fazla makale yayınlandı. İnsanlığa karşı suçlardan yargılanacak biri varsa, o kişi Fauci, CDC ve WHO’daki karar vericilerin geri kalanı, Cuomo ve diğerleri olmalıdır. Trump değil. Hidroksiklorokin, kasılmayı önlemede veya covid 19’un viral yükünü / şiddetini azaltmada etkili ise, o zaman maskeler gerçekten gerekli olmazdı. Bu yarı altı maskeler, yayılmayı yavaşlatmada gerçekten yetersiz ve gerçekten de herkesin kendi rolünü yapıyormuş gibi hissetmesini sağlamak için bir kurşun yarasına bir bant koyuyorlar. İnsanları “çözümün bir parçası” gibi hissettirmek ve diğer herkes de nedendir. Daha fazla bölün ve fethet.

“Hidroksiklorokin plebler için değil.” üzerine 22 yorum

1. Kars merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-09-2020 20:27:20

2. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-09-2020 15:43:32

3. İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 10:23:29

4. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki güzel, face de paylaştım , emin – 37

5. Ordu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-10-2020 22:26:23

6. Kütahya dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 402

Yorum yapın