Öncelikle geçerli bir teori olabileceğini düşündüğüm hiçbir kanıt veya destekleyici belgem yok. Herhangi biri varsa lütfen yorumlarda paylaşın.

Hidroksiklorokin eleştirisinin bize maske almamamız söylenen aynı temel nedenden dolayı yapılıyor olabileceği konusunda kimsenin aklına gelmedi mi? Benim teorim, bu Elitlerin toplumun geri kalanının yeterli arza sahip olmalarını sağlamak için ilaç stoklarını satın almasını istememeleridir. Bazı insanlar, maskelerle, insanların maske takmaması gerektiğini ve hastane personeli için maske ve KKD bulmakta zorlandıklarını söylediklerini gördüler. Şimdi Hidroksiklorokin ile, bunun işe yaramadığını fark ettiler, bu yüzden önce sadece bir doktor tarafından abone olmanız durumunda almanızı tavsiye ettiler. Sonra, tıp camiasını kontrol edemedikleri zaman, diğer hastalıkları önlemek için uzun yıllar boyunca güvenli olan ilacın artık “tehlikeli” olduğunu söylemeye başladılar. Bu Elit’lerin birçoğunun bu gündemi belki sadece erişime sahip olmalarını sağlamak, daha fazla güç kazanmak ve virüsün seçimde kendisine zarar vermesi için Trump’ı suçlamak veya her ikisini birden yapmak için zorladığını hissediyorum.

Elitler bunu anladığımızı ve yavaşça tersine çevirdiğimizi fark ediyorlar. Küçük Trump’ın görevini kaldırması ve çılgın cadı doktoruna yönelik ilk eleştirisi geçerliliğini yitirdiğinden, Hidroksiklorokin’i çok erken yazdığımızı söyleyen daha fazla makale yayınlandı. İnsanlığa karşı suçlardan yargılanacak biri varsa, o kişi Fauci, CDC ve WHO’daki karar vericilerin geri kalanı, Cuomo ve diğerleri olmalıdır. Trump değil. Hidroksiklorokin, kasılmayı önlemede veya covid 19’un viral yükünü / şiddetini azaltmada etkili ise, o zaman maskeler gerçekten gerekli olmazdı. Bu yarı altı maskeler, yayılmayı yavaşlatmada gerçekten yetersiz ve gerçekten de herkesin kendi rolünü yapıyormuş gibi hissetmesini sağlamak için bir kurşun yarasına bir bant koyuyorlar. İnsanları “çözümün bir parçası” gibi hissettirmek ve diğer herkes de nedendir. Daha fazla bölün ve fethet.

Author

62 Comments

1. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 07-08-2020 16:11:43

3. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

4. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

5. Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım

6. Ankara merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 18-08-2020 16:58:34

7. Sakarya merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun 26-08-2020 18:56:34

8. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler

9. Kars merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-09-2020 20:27:20

10. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-09-2020 15:43:32

11. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım

14. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 10:23:29

15. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki güzel, face de paylaştım , emin – 37

17. Ordu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-10-2020 22:26:23

18. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 402

20. Yalova dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Selam herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 150

21. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 209

23. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 368

24. Kırıkkale dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Merhabalar sayfa valla çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 131

25. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

27. Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 183

29. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, saolun , – 51

30. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

31. Sinop merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-12-2020 01:56:39

32. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 233

33. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle mükemmel, teşekkürler , Hasan – 208

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 179

36. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, sağolun , ziya – 203

38. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 494

39. Ankara dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 256

40. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 283

41. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 322

42. Bitlis dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 228

43. Mersin dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 38

44. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun , emin – 182

45. Bolu merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım 26-01-2021 23:35:24

46. Malatya merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 29-01-2021 06:23:29

47. Bolu merkezden ben ali. Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, saolun 04-02-2021 06:34:31

48. Zonguldak dan kimler var. Hidroksiklorokin plebler için değil. . Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 107

49. Gürbüz Reply

Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

50. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 366

51. Selamlar paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

52. Bu konu : ” Hidroksiklorokin plebler için değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 201

53. Batman merkezden ben memo. Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 24-03-2021 14:52:39

54. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler 03-04-2021 12:20:47

55. Düzce merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 04-04-2021 03:27:01

56. Mersin merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım 08-04-2021 08:06:49

57. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link