ABD hükümeti Nazilerin Antarktika’yı keşfetmesini beğenmedi. Bu yüzden onları durdurmak ve UFO ve uzaylı yaşam formları hakkında istihbarat bulmak için bir görev başlattılar.

Bunun “anti yerçekimi” için bir test olduğunu söylüyorlar

Naziler okült inançların takipçileriydi. Yeryüzüne inanmak içi boştu ve yabancı yaşam formları için boşluktu. Hatta “girişi” bulmak için görevleri vardı

Şimdi ABD hükümeti askeri filosuyla yola çıktığında, Antarktika’ya vardıklarında; sudan çıkan iki UFO ile hızla yıkıldılar. Birçoğu, Naziler için böyle işaretlerle yorgun olduğuna inanıyor.

Hayatta kalan kilit bir kişi görev başarısızlığından sonra konuşmaya karar verdi ve anında akıl hastanesine gönderildi. Ayrıca “intihar” ile sonuçlanır

Gerçek vurucu, “giriş” nerede?

Farklı bir perspektiften okumak isterseniz okuyabileceğiniz bazı makaleler.

UNO

DOS

Author

15 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. HighJump 1942 Operasyonu, ABD hükümeti tarafından UFO ve uzaylı istihbaratı hakkında Nazi bilgilerini elde etme göreviydi. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 255

2. Denizli dan kimler var. HighJump 1942 Operasyonu, ABD hükümeti tarafından UFO ve uzaylı istihbaratı hakkında Nazi bilgilerini elde etme göreviydi. . Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 382

3. Düzce dan kimler var. HighJump 1942 Operasyonu, ABD hükümeti tarafından UFO ve uzaylı istihbaratı hakkında Nazi bilgilerini elde etme göreviydi. . Merhaba web siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 53

4. Trabzon merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 07-03-2021 08:51:44

5. Zonguldak merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, tebrikler 07-03-2021 19:16:14

6. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, face de paylaştım

8. Aydın merkezden ben . Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-03-2021 15:18:32

9. Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-03-2021 16:13:18

10. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

11. Sivas dan kimler var. HighJump 1942 Operasyonu, ABD hükümeti tarafından UFO ve uzaylı istihbaratı hakkında Nazi bilgilerini elde etme göreviydi. . Merhaba bu web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 392

12. Muğla merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 03-04-2021 23:50:41

13. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

14. Bartın merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler 14-04-2021 09:41:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link