1946’da ABD Görev Kuvvetlerinin Dördüncü Reich’in kalan üslerini yok etmek için Antarktika’ya gittiği Antarktika Savaşı. Ancak 3 Mart 1947’de filo düşman tarafından saldırıya uğradı ve kaçmak zorunda kaldı. Sefer başarısız oldu. Alman arşivlerinde, yenilikçi elektromanyetik yerçekimi motorlarına sahip uçan dairelerin çizimleri. 1935’te, Thule Topluluğu yeni bir güçlü silahlanmayı test etmek için bir yer arıyordu. Kuzeybatı Almanya’daki Hauneburg test sahası bunun için çok uygundu. Proje “Hauneburg Cihazı” olarak anıldı ve daha sonra güvenlik için adı (Haunebu) olarak kısaltıldı İlk Haunebu 25 metre çapındaydı, 8 kişilik bir ekip tuttu, 4.800 km hıza ulaşabilirdi. h ve 18 saat seyahat edebilir. birkaç prototip yapıldı, ancak daha sonra gizemli koşullar altında ortadan kayboldu.

gönderen … belter690
[comments]

Author

8 Comments

1. Kastamonu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, tebrikler 03-03-2021 02:22:42

2. Tokat dan kimler var. HighJump Operasyonu . Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 470

3. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

4. Sakarya dan kimler var. HighJump Operasyonu . Mrb web sitesi inan ki iyi, sağolun , ziya – 236

5. Selam herkese sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” HighJump Operasyonu ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 497

7. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-04-2021 20:16:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link