Henüz izlemediyseniz, Highwire’ın “2020’nin en çok izlenen röportajı” başlıklı son bölümünü izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Del, sizi hastalıklar ve sağlık konusunda yeniden bilgilendiren bir endokrinologla röportaj yapıyor ve bu bir kırmızı hap festivali. Gerçek bir komplo yok, kimin covid ürettiği, Bill Gates’in nihai hedefi vb. Hakkında tartışmıyorlar … sağlık ve gerçek bilime bağlı kalıyorlar. Kendinizi sağlık konusunda eğitmek sizi 21. yüzyılda bir komplo teorisyeni haline getirdiğinden, bu alt bölüm için hala geçerli. Bu endokrinologdan modern tıbba olan inancımı biraz daha kaybetmeme neden olan pek çok şey öğrendim.

Del’in şovlarını b1t.chu.te üzerinden izliyorum, bu yüzden buraya reddit auto bans linklerini bu video platformuna ekleyemiyorum. Ama onu kolayca bulabilirsin.

Author

19 Comments

1. Artvin dan kimler var. Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali . Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 217

2. Bu konu : ” Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 140

3. Bu konu : ” Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 240

4. Artvin dan kimler var. Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali . Selam herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 32

5. Bu konu : ” Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, saolun , hatice – 378

6. Bu konu : ” Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 94

7. Gümüşhane dan kimler var. Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali . Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 280

8. Erzurum dan kimler var. Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali . selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 32

9. Batman merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-02-2021 13:53:13

10. Bu konu : ” Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 141

11. Bu konu : ” Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , – 190

12. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 423

14. Van merkezden ben . Selam sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun 15-03-2021 17:26:04

15. Selamın aleyküm siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Yalova merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 01:35:31

17. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 12:09:46

18. Mardin dan kimler var. Highwire’ın son bölümünü izleyin – bu kırmızı hapların festivali . Selam paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 482

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link