Kategoriler
Genel

Hikaye çizgisinin önüne geçelim. Kitabın arkasına atlayalım ve neler olduğunu görmek için son sayfayı okuyalım.

Tamam, Plandemi dev bir floptu. Neredeyse hiç kimse ölmedi ve huzurevlerinde yaşayan ve yine de ölüme yakın olanlar. İnsanların yalan söylediklerini anlamaları yaklaşık 2 ay sürdü ve hafif grip (COVID) reaksiyonu daha kötüydü.

Yani, planlandığı gibi çalışmadığı için, eski derin devlet araç kutusundan yarış savaşı, isyanlar ve yağma kazıldı, ama bu da sürmeyecek. İnsanlar evlerinin, işletmelerinin ve şehirlerinin bir grup engellerle yakılmasına izin vermeyecekler.

Sırada ne var?

Çin ile sıcak savaş? Eğlenceli olur muydu? Bir taslak uygula ve yeni işsiz genç yetişkinleri sebepsiz yere ölmeye gönder? Mümkün.

Başka bir Plandemik, sadece bu gerçekten ölümcül ve nüfusun% 0,05’ini yasal olarak öldürüyor mu? OH HAYIR!

Mavi Kiriş Projesi? Ben 5G kuleleri henüz kurulmuş sanmıyorum, ama bu geliyor.

Hmmm ….. başka ne …. başka ne …..

Sanırım cumhurbaşkanının hayatı hakkında bir şeyler yapılabilir, bu da işleri biraz sarsabilir. Onu etkilemediler ve sikini planlarına derinden batırıyor gibi görünüyor belki?

Gerçek uzaylılar gelebilir, ama bunun daha az olası olduğunu düşünüyorum.

İç savaş? Teksas Meksika’yı kartellere son vermeye davet ediyor mu?

Skynet yayınlanıyor?

Fikirleri olan başka biri var mı?

“Hikaye çizgisinin önüne geçelim. Kitabın arkasına atlayalım ve neler olduğunu görmek için son sayfayı okuyalım.” için 16 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 19:01:13

Kastamonu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım 29-05-2020 23:51:46

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2020 00:00:27

Manisa merkezden ben doruk. Slm web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 07-06-2020 05:28:44

Ardahan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-06-2020 03:53:50

Malatya merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 09-07-2020 02:14:44

Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım 10-07-2020 12:38:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir