Kategoriler
Genel

Hikaye Daha Güvenilir Olur mu? İçeriden Öğrenenlerin Hesapları Açıklandı

tarafından Steve Hammons

27 Şubat 2006

itibaren AmericaChronicle İnternet sitesi

“Project SERPO” hikayesi ile ilgilenen insanlara daha fazla düşünmelerini ve değerlendirmelerini sağlayan yeni bilgiler sunulmuştur.

Son günlerde, Web sitesi serpo.org daha önce açıklanmamış ve eski SERPO ile ilgili faaliyetlerle doğrudan bazı kapasitelerde yer aldığı bildirilen diğer yetkililerden açıklanmış hesaplar yayınlamışlardır.

Proje SERPO astronot eğitimli Amerikan askeri personeli arasında iddia edilen değişim programı ve dost ziyaretçiler 1960’larda ve 70’lerde Zeta Reticuli yıldız sistemindeki bir gezegenden.

Programın başlangıcının 1947’de New Mexico’da dünya dışı el sanatlarının çökmesinden sonra ortaya çıktığı bildirildi. Takip çabalarının 1950’lere kadar devam ettiği ve devam eden 12 özel eğitimli ABD askeri personelinin ortak servis ekibine yol açtığı iddia ediliyor. Ziyaretçiler, gelişmiş uzay araçlarından birinde, 10 yıl kalmak için ev gezegenlerine ve 1970’lerin sonunda Dünya’ya geri dönüyorlar.

Bu raporların gerçekliği hakkında doğal sorular gündeme gelmiştir. Bu bir aldatmaca ve kurgu mu? Bu bir dezenformasyon mu psikolojik operasyon (PSYOP) Bir çeşit? Amerikalıları ve uluslararası nüfusu dünyadaki dünya dışı ziyaretler ve faaliyetler için daha fazla eğitmek ve hazırlamak için bir alıştırma programının bir parçası mı? Yoksa başka bir şey mi yoksa bazı şeylerin kombinasyonu mu?

Doğru veya kısmen doğru ise, bu bilgilerin artık herkese açık hale gelmesi ve açık kaynaklı istihbarat (OSINT).

Görünüşe göre bu tür operasyonların söylentileri ve hesapları yıllardır askeri çevrelerin etrafında yüzüyor. Son zamanlarda, iddiaya göre, altı eski ve şu anki yetkilileri için sözcüsü olduğunu iddia eden kimliği belirsiz bir kişi Savunma İstihbarat Ajansı (DIA) iddia edilen Proje SERPO hakkında yeni ayrıntılar yayınladı.

Anonim kişinin görünüşe göre yayınladığı yeni bilginin “çeşitli ama bazı kısa ama güçlü referanslar” olduğu iddia ediliyor. M Project SERPO’ya katılan USM çalışanları,'” göre “Anonim.” Bunların askeri personel, ABD uzay programında yer alan kişiler ve benzeri kişilerden hesaplar olduğu iddia ediliyor.

Rağmen yeni hesaplarda tartışılan bazı bilgiler serpo.org’da yayınlanmıştır son birkaç ay içinde, yeni veriler doğruluk, anlayış ve açıklama için analiz ve değerlendirme yapmak için daha fazlasını sağlar.

İHLAL EDİLEN İÇERİ HESAPLARI

Anonim, takip eden her dokuz bölümün ayrı kişilerden geldiğini gösteriyor. Bu metin doğrudan serpo.org Web sitesinden alınmıştır.. Aşağıdaki dokuz hesap, yeni gönderilen bilgilerin yalnızca bir parçasıdır.

Yapısı 12 kişilik ABD ekibi, rolleri ve üç basamaklı tanımlayıcıları (operasyonel güvenlik nedeniyle kullanılır) daha önce serpo.org sitesi. Takım rolleri ve numaraları, yeni yayınlanan bilgilerde Anonim’in ortaklarından biri tarafından bildirildiği gibi aşağıda listelenmiştir. Bunu diğer yeni iddia edilen hesaplar takip eder.

(1)

Takım komutanı, 102
Yardımcı ekip komutanı, 203
Takım pilotu # 1, 225
Takım pilotu # 2, 308
Dilbilimci # 1, 420
Dilbilimci # 2, 475
Biyolog, 518
Bilim adamı # 1, 633
Bilim adamı # 2, 661
Doktor # 1, 700
Doktor # 2, 754
Güvenlik, 899

(2)

1960’ların başında “KRİSTAL KNIGHT Projesi” başladı. Bu, ABD askeri pilotlarının astronotlar için seçildiği orijinal ABD Uzay Programının bir parçasıydı. Ancak askeri program “Çok Gizli” olarak sınıflandırıldı çünkü programlarında Dünya Dışı Biyolojik Varlıklar (EBE) değişimi yapıldı.

EBE’ler başka bir gezegenden geldi. Kendilerini “Ebens” olarak adlandırdılar ve 42 ışık yılı uzaklıktaki Zeta Retiküler Yıldız Sistemi’nde SERPO gezegeninden geldiler. Ebenler Dünya’ya ilk olarak yaklaşık 2000 yıl önce geldi ve Dünya insanlarının genetik muayenesinde yer aldı.

Ebens daha sonra 40’lı yılların başlarında ayrıldı ve New Mexico’nun kuzeyinde bir üs kurdu. 1947’de uzay uçaklarından ikisi Güney New Mexico’da düştü. Onları keşfettik ve Ebens ile bir ilişkiye başladık.

“CRYSTAL KNIGHT Projesi”, üç Ebens ile 12 Amerikan astronot değişimi yapan bir programdı. Astronotlarımız bir Eben uzay aracından ayrıldı ve 12 yıl boyunca SERPO gezegenine gitti ve 1978’de döndü.

Bu sürümlerde bu program hakkında okuyoruz. 1978’den sonra gelen daha sonraki programa katıldım. “BISHOP Projesi” kapsamında ek bir değişim programı oluşturduk, ancak Başkan Reagan 1985’te projeyi iptal etti.

(3)

1960’dan 1965’e kadar “KRİSTAL KNIGHT Projesi” ne katıldım. Bu projeye sivil olarak atandım. Yabancı bir ortamda hayatta kalma özelliğine sahip bir CIA çalışanıydım. Virginia’daki CIA eğitim kampında bir eğitim eğitmeniydim. Bu göreve devam eden 12 erkeği – HAYIR kadınları – eğittim. Eğitim tesisimizde yaklaşık sekiz ay geçirdiler. Çok azı, “Çok Gizli / Kod Sözcüğü” olarak sınıflandırılan görevlerini biliyordu. 1965’ten sonra bu misyonla başka bir ilgim yoktu. Bunca yıldan sonra bu hikayenin ortaya çıktığını duyunca çok şaşırdım.

(4)

Yıllar önce bu programa katıldım. Tyndall Hava Üssü Florida’daki bir eğitim elemanına atanan Hava Kuvvetleri Kaptanıydım. Bu 12’yi astronot prosedürleri konusunda eğittik. Son görevlerini tam olarak bilmiyorduk, ama uzaya gideceklerini biliyorduk.

Geri dönene kadar kaderlerini fark etmedim. Gizli raporu okudum ve önce bunun bir kurgu işi olduğunu düşündüm. Ancak raporu okurken, bu 12 erkeğin başka bir gezegene gittiğini, uzaylılar arasında yaşadığını ve geri döndüğünü fark ettim. Dört kişi öldü ve sekiz kişi geri döndü.

(5)

Proje SERPO“Az önce okuduğum bilgiler tam olarak doğru DEĞİL. Eğitim için seçilen orijinal 16’da iki kadın vardı. İki kadın da dahil olmak üzere takımın eğitilmesine yardımcı oldum. Ancak son seçim sürecinden sonra – bu gibi bir muharebe eğitimi içermedi Web sitesinde bahsedilenler, www.serpo.org – iki kadın listeden çıkarıldı. Eğitim sırasında Ekip Üyeleri gerçek görevlerini bilmiyorlardı.

Son kesim yapıldığında, seçilen 12 kişi askeri bir hapishaneye gönderildi ve görevlendirildi. Bu noktadan 12 tanesi izole edildi. 12 tanesi hükümetin bordrosundan çıkarıldı ve Savunma İstihbarat Teşkilatı içinde özel bir dosyaya yerleştirildi. DIA, operasyonun adı olan “Project CRYSTAL KNIGHT” da kontrol ajansı idi.

(6)

İçerdiği konuyu kavramak “Proje SERPO, “Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti’nin karmaşıklığını anlamalıyız.” Proje CRYSTALKNIGHT “, 12 cesur ABD Askeri Adamının yabancı bir yabancı gezegene, Dünya’dan 42 ışık yılı kadar eğitilmesi ve taşınmasıyla ilgili. eğitimin son aşaması, operasyonu bilen bir kişiydim, dahil olanların isimlerini bilen bir kişiydim.

Ancak, bu özel uzun mesafe görevine gönderilen 12 adamın isimlerini hiç bilmiyordum. İsimler sınıflandırıldı. 12 rakamının üç rakamı vardı. Ancak tüm eğitim eğitmenleri, görev yöneticileri ve proje yöneticileri gerçek isimlerini kullandı. Bu projeye dahil olan yaşlı personelin çoğunun öldüğüne inanıyorum. Ama bazılarımız hala yaşıyoruz. Serbest bırakmayı ilk duyduğumda şok oldum ve öfkelendim.

Bu bir Savunma İstihbarat Ajansı programlı sürümü olmalıdır. DIA’nın birisinin bu hassas, çok sınıflandırılmış işlemi uygun onay olmadan serbest bırakmasına izin vereceğine inanamıyorum. Bu, DIA tarafından tamamen kontrol edilen segmentli bir tahliye projesi olmalıdır. Neden? Sebebini tahmin etmeye başlamak bile istemezdim.

Var olduğunu bildiğim fotoğrafların daha fazla yayınlanmasını bekliyorum çünkü onları gördüm. Geri dönen Ekip Üyelerinden alınan on altı fotoğraf kitabı var. Sadece sekiz adam geri döndü. İki gezegende öldü ve ikisi bilinmeyen bir nedenden dolayı kaldı. Bu ikisi Dünya’ya dönmek istemiyordu. Ancak geri dönen mürettebat binlerce fotoğrafı geri getirdi.

(7)

Babam 1995 yılında öldü. ABD Hava Kuvvetleri’nden emekli oldu. 1990’da bana 1965 yılında katıldığı özel bir görev hakkında bir hikaye anlattı. Bana bu misyonun New Mexico çölünde bulunan bir uzay gemisinde başka bir gezegene giden yaklaşık 12 askeri astronot olduğunu söyledi.

12 adamın konuşlandığı Florida’daki Tyndall Hava Kuvvetleri Üssü’nde eğitildiğini söyledi. 12 eğitimli olduğu uzay dayanıklılığında eğitim aldı. 12’nin 1965’te ayrıldığını söyledi ve 1978’de geri döndü ve bu gezegene, Dünya’ya döndükten sonra onları kontrol etmek için oradaydı. Babamın hikayesi hakkında ne düşüneceğimi bilmiyordum.

O zamanlar onu dinledim ve belki de sadece uydurduğunu düşündüm. Ama şimdi, gerçeği söylediğini anlıyorum. Babamın bunu bilmesi için çok geç, ama babamın bana karşı dürüst olduğunu biliyorum ve bu da beni iyi hissettiriyor. Bu inanılmaz hikaye hakkında daha fazla okumak için sabırsızlanıyorum.

(8)

35 yıldır Savunma İstihbarat Teşkilatı ile uğraşan bu projenin gerçek olduğunun farkındayım. Bu gerçek yayımlanan bilgilerin “ANONİM“karakteri doğru başka bir hikaye.

Bilgilendirmenin kesin ayrıntılarını hatırlamıyorum, ancak eski tarz askeri ses kayıt kasetlerinde binlerce saatlik ses kaydı yapıldığını biliyorum. Bildiğim kadarıyla, bu bantlar Washington, D.C. Bolling Hava Kuvvetleri Üssü’ndeki DIA merkezinde güvenli bir kasada kilitli.

Hayatım boyunca bu bilgilerin neden şimdi yayınlandığını anlayamıyorum. Tüm bunların, DIA’yı utandırmaya çalışan bir “haydut” DIA savaşçısı olabileceğine dikkat ettim.

(9)

Emekli bir Ordu Albayıyım. 50’li yılların başında Savunma Dili Enstitüsü’nde görevlendirildim. Uzmanlık alanım dillerdi. Beş farklı dil konuştum.

Geçici İstihbarat Merkezi’ne Özel İstihbarat Merkezi Ft. Belvoir, Maryland, 1964’te. Geldiğimde, bir dilin diktafon kaydı verildi. O dili dinledim ve daha önce hiç duymadığım bir şey olduğunu fark ettim. Bir dil gibi gelmiyordu, ama daha çok bazı cihazlar tarafından yaratılan ses tonları ve tonlar gibi. Daha sonra bu dilin yabancı bir dil olduğu ve diğerleriyle birlikte bir şekilde onu çevirmem gerektiği söylendi.

Ekibimiz (18 dil uzmanı) altı ay boyunca bu konuda çalıştı ancak çatlayamadı. Daha sonra yabancı bir gezegene 12 astronotun özel bir operasyon misyonunu öğrendim. 12’nin bu dili öğrenmesi gerekiyordu, ama böyle bir dili öğretmek neredeyse imkansızdı. Asla tek bir kelime öğrenmedik ve bildiğim kadarıyla astronot da öğrenmedik.

NEDEN VE NEDEN ŞİMDİ?
Doğru veya kısmen doğru ise, bu tür bilgilerin yayınlanmasının birçok sonucu vardır. “İçeriden” bazı yorumların sorulduğu gibi, “neden” ve “neden şimdi?”

Durumla ilgili bilgi ve bilgelik konumlarındaki insanlar, halkın iddia edilen değişim programı ve ilgili sonuçları hakkında “bilmesi” gerektiğini düşünüyor mu? Bazı araştırmacılara göre, halkın bu tür bilgileri kabul etmeye ve bunlarla başa çıkmaya hazır hale gelmesi için yıllardır kademeli bir alıştırma çabası olmuştur. Belki şimdi hazırız.

Hükümetimizde, uluslararası olarak, gezegenimizde veya gezegenimizin dışındaki olaylar nedeniyle yeni bir aciliyet veya zamanlama faktörü var mı? Belki tam zamanı gelmiş ve bu durumun gerçeğini ele alabileceğimiz yargılanıyor.

Bu iyi bir şey gibi görünebilir, çünkü insan ırkının daha iyi bir perspektif ve insan varlığının daha büyük bir resmini elde etmesi yararlı olabilir. Belki de savaşlarımızın, şiddetimizin, terörizmin üzerine çıkmamıza ve insan acılarını ortadan kaldırmaya ve gezegenimize olası çok ciddi çevresel zararları önlemeye yönelik çabalarımızı artırmamıza yardımcı olur.

Bazı insanlar yaklaşmakta olan bir felaketten endişe duyuyorlar veya tahmin ediyorlar. Bu olası senaryolara ulaşmak için bilimsel yöntemler kullanabilirler. Benzer kaygıların manevi öğretilerde, efsanelerde ve uyarılarda da temelleri olabilir. Veya yeryüzündeki insanlar için bir felaketle ilgili endişeler diğer geleneksel ve geleneksel olmayan istihbarat kaynaklarına dayandırılabilir.

Herhangi bir günde haberlere bakabilir ve insan ırkı için çok sorunlu olabilecek senaryoları hayal edebiliriz. Bu senaryolar biyolojik, iklimsel, jeolojik veya nükleer olabilir. Bunlar da kesişebilir. Örneğin, iklimsel veya nükleer olayların insanlar için biyolojik sonuçları olduğu açıktır.

– Biyolojik: Mutasyon geçiren bir kuş gribi tehlikelidir. Mevcut bir hastalık veya genetik olarak değiştirilmiş bir hastalık kullanan biyoterörizmin potansiyeli başka bir şeydir. Başka bir hastalık bize gelebilir.
– İklimsel: Küresel ısınma ve iklim değişikliği yaşanıyor. Gerçek bir felaket olacağı bir “devrilme noktası” var mı? Atmosferimiz bir tür çökme tehlikesi altında mı?
– Jeolojik: Dünya dramatik depremlerden, volkanik aktiviteden ve tsunamiden mi kaynaklanıyor? Bazı insanlar Dünya’nın kabuğunun dramatik bir şekilde kayabileceğini ve birçok soruna neden olabileceğini düşünüyor. Büyük bir jeolojik, kabuklu “kutup kayması” bile varsayılmıştır.
– Nükleer: Bazı haydut bir grup veya ulus, hatta “saygın” bir ülke yıkıcı olan nükleer santrallerini başlatacak mı?

Bu tür olayların tehlikeleri tehlikeli bir şekilde yakın olabilir ve belki de SERPO Projesi bilgileri, tamamen doğru olmasa bile, insanların bakış açılarını değiştirmelerine yardımcı olabilir.

Başka bir neden, aslında, dünya dışı ziyaretçiler hakkındaki hikayelerin, Ufolar, insan kaçırma ve benzeri durumlar doğrudur. Şu anda bu alanda daha fazla bilgi gerektiren bir şey halka sunuluyor mu?

“Garip bir olay yaşayacak mıyız?”Phoenix Işıkları“Büyük bir üçgen veya bumerang şeklindeki UFO’nun bir akşam büyük bir Amerikan şehri üzerinde sessizce, ama çok görünür bir şekilde sürüklendiği bildirildi mi?

SIRADIŞI ZİYARETÇİ GERÇEK Mİ?
Bu konularda çeşitli kaynaklarda bulunan bilgilere göre, Dünyayı ziyaret eden çeşitli dünya dışı türler ve medeniyetler. Amaçları, hedefleri ve gündemleri oldukça farklı olabilir. Çalışma yöntemleri de farklı olabilir.

Bazıları bizim için oldukça samimi ve yararlı olabilir. Bazıları bir tehdit olmayabilir veya hatta tehdit oluşturabilir. Bazıları tarafsız bir şekilde gözlemliyor olabilir.

Bu bizim uluslararası ilişkilerimize Dünya. Bazı uluslar ve insan grupları müttefik ve arkadaş, bazıları düşman düşmanlar. Ortada bir yerde olmayan ve olmayan ilişkiler vardır. Uluslar ve insan grupları arasında karmaşık politik, askeri, kültürel, psikolojik ve hatta manevi ilişkiler vardır.

Dönem “Exopolitics“Uluslararası diplomasinin normal kavramlarının diğer gezegenlerden gelen ziyaretçilerle ilişkilere uygulanmasını açıklar. Olabilir ekzopolitik konusunda daha iyi bir eğitime ihtiyacımız var ve bu yüzden bilgi yayınlanıyor.

Bazı raporlar Dünya’yı ziyaret eden dokuz farklı dünya dışı uygarlık olabileceğini gösteriyor. İnsansı olabilirler, yani biyolojik olarak bizim gibi. Ayrıca * sürüngen- * gibi varlıkların veya böcek gibi biyolojik formunda. Daha farklı bir şekli olan, belki de hiç bir somut biyolojik formu olmayan bir çeşit enerjiye sahip varlıklar da olabilir.

Bunların herhangi birinin doğru olduğunu kabul etmeden, en azından şunu kabul etmek yararlı olabilir: bazıları doğru olabilir. Bu, her ne olursa olsun, bu olasılıkların bazılarına hazırlıklı olmamıza yardımcı olacaktır.

Kişisel ve uluslararası ilişkilerimizde olduğu gibi, arkadaşlarımızla ve ailenizle olumlu ilişkiler tanımlamak ve kurmak iyi bir şeydir. Potansiyel düşmanları, insanları uzak durmak ve bunlarla ilişkili sorunlara karşı savunmak için eşit derecede faydalıdır.

Raporları dünya dışı ziyaretçiler doğrudur, bir bakıma her zamanki gibi gerçekten iştir. Farklı veya hatta garip insanlarla uğraşmak, çoğumuzun hayatta ele aldığı bir şeydir. İyi insanlar var. Kötü insanların varlığı da talihsiz bir gerçektir. Ve kimin kim olduğunu bulmak her zaman kolay değildir.

Bu tür zorluklarda üzülmektense güvende olmak genellikle daha iyidir.

O ZAMAN VE ŞİMDİ
Proje SERPO bilgileridoğru ya da yanlış olsun, askeri, istihbarat ve bilimsel topluluklarımızdaki cesur ve kendini adamış insanlar hakkında düşünmemizi sağlayabilir.

Dünya dışı zanaat 1947’de New Mexico’da çökseydi, ulusal güvenlik yetkililerimiz için büyük bir şok ve endişe yaratacaktır. Bu ziyaretçilerle olumlu diplomatik ilişkiler ve değişim programı kurarlarsa, bu oldukça başarılı oldu.

Bunlardan herhangi biri doğruysa, birçok insan on yıllardır neler olduğunu merak ediyor. ABD’nin ileri teknoloji edinen raporları mantıklı. Durumu çevreleyen gizlilik de mantıklı.

Bu tür programlara katılan Amerikalılar tarafından başka hangi bilgi ve deneyimler kazanıldı? Başka bir gezegenden gelen ziyaretçilerle ahlaki ve ruhsal açıdan sağlam bir yolda mı kaldık?

Hakkında bilgi Proje Serpo ve diğer birçok kaynaktan bize bu ve diğer sorular hakkında birkaç ipucu veriyor. Eğer Anonim arkadaşları ve ortakları bize daha fazla bilgi sağlamaya devam ediyor, bu tür fikir ve kavramlar hakkında daha fazla düşünmeye devam edebiliriz.

Yine, doğru, yanlış veya kısmen doğru olsun, bu iddia edilen bir programın bu hesapları Proje SERPO insan olarak büyümemize ve karşılaştığımız kendi yaratımımızın tehlikeleri hakkında daha iyi bir bakış açısı kazanmamıza yardımcı olabilir.

Hikayeler doğruysa, fizik, zaman ve Doğanın işleyişi hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz. Daha fazla insani gelişme olanakları, Evrendeki yerimiz, Cennet ve Büyük Ruh’un gizemleri hakkında bilgi edinebiliriz.

“Hikaye Daha Güvenilir Olur mu? İçeriden Öğrenenlerin Hesapları Açıklandı” için 22 yanıt

Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-04-2020 20:36:10

Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, teşekkürler 23-04-2020 04:54:07

Malatya merkezden ben banu. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 26-04-2020 09:37:35

Niğde merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın valla hayran edici, twitter da paylaştım 28-04-2020 16:00:21

Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-05-2020 11:12:09

Diyarbakır merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler 02-05-2020 07:12:43

Kilis merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım 02-05-2020 07:24:49

Yozgat merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-05-2020 21:15:12

Nevşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 05-05-2020 17:21:49

Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 20:28:04

Zonguldak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 12-05-2020 00:40:40

Osmaniye merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 12-05-2020 11:05:43

Karabük merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım 12-05-2020 11:34:25

Kırşehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 13-05-2020 13:13:10

Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 06:36:17

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 24-05-2020 17:55:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir