Kategoriler
Genel

hileli

Herkes bilir, eğer herhangi bir servetin çalınması ihtimali varsa, bunu yapmaya istekli olan insanların hiç bitmeyen bir kaynağı olacaktır. Kredi kartı çalmak, bankaları soymak, finansal işlemlere girmek, zimmete para geçirmek, dolandırıcılık ya da başka bir şey olsun, ancak neredeyse hiç kimse ödülün, tüm ülkenin ekonomisi olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. Seçim sistemi şüphenin ötesinde mükemmel olduğunu düşünüyor mu?

Seçim Dolandırıcılığı, sandık merkezlerindeki diğer insanlar gibi hileli oy kullanmaları için maskelenen insanlar kavramlarını artırabilir, ancak bu, bir seçimi çalmaya yetecek kadar büyük bir ölçekte pratik olmayabilir.

Seçim Dolandırıcıları bundan daha akıllı olmalılar. Sistemin hileli görevler atmak için yeterli insan bulmanın pratiksizliği ile güvence altına alındıktan sonra, sistemi aldatmak, gerçek yaşamı gerektirmeyen oylama yöntemlerini uygulamak için toplumu zorlamak zorunda kalacakları oldukça açık olacaktır. kullanılan her oy için yüz yüze durmak. Bunu başarabilirlerse, geleneksel yoklama sisteminin doğasında bulunan güvenlik kırılacaktı.

Öyleyse, son yıllarda insanların seçmen şahsen görünmesini gerektirmeyen alternatif oylama yöntemlerini uygulamak için kuralları değiştirmeye çalıştığından şüphe uyandıran bir şey olup olmadığını görelim.

https://en.wikipedia.org/wiki/Postal_voting#History

Oh Sürpriz Sürpriz. THATCHER ve BLAIR. Bunu biliyor olabilirdim. 1985'ten önce, posta oyları kesinlikle sınırlıydı, sadece askeri personel ve özürlü insanlar için izin verildi. 1983 yılında İçişleri Seçim Komitesi, Posta oylarının genişletilmesine bakmakla görevlendirildi, ancak seçim sahtekarlığını kolaylaştırma potansiyelinden duydukları endişeyi dile getirdi. Thatcher Hükümeti, Seçim Komitesinin dolandırıcılık hakkında söylediklerini görmezden geldi ve 1985 tarihli İnsan Hakları Yasası ne olursa olsun. Bu, İngiltere dışındaki herhangi bir İngiliz vatandaşına ve İngiltere içindeki posta oyuna ihtiyaç duymak için belirli iyi neden kriterlerini karşılayan herhangi bir oy kullanmaya devam etmeme hakkını genişletti. İçinde 2000 İnsanların Temsili Yasası 'iyi sebep' maddesini kaldırmak için kuralları tekrar değiştirdiler ve herhangi bir İngiliz Vatandaşı için sınırsız posta oylamasına izin verdiler.

Umarım o kaçıştan kaçmazlardı, Thatcherite Torys ve Blairite arasındaki bu büyük değişikliği nasıl ayırdıklarını fark ettiler Yeni Mavi İşçi. Yıllardır söylüyorum, Yeni İşçi vekaleten Torys. Çok uygun.

Hükümetin tüm hayatı seçimler etrafında dönen herkesin, bu seçimlerin güvenliğini sağlayan şeyin sınırsız devamsız posta oylamasına izin verilerek elimden alındığının farkında olmadığını hayal etmek imkansızdır. Kuzey İrlanda dışında ve bu kısmı neredeyse komik. Hükümet'in seçimleri düzenlemek için kullanacaklarından endişe duyduğu için Kuzey İrlanda'nın sınırsız posta oyu kullanmasına izin verilmiyor. Cidden, bu şeyleri telafi edemezdin. Kuzey İrlanda'nın seçim sahtekarlığı yapmasını önlemek için bu önlemlere ihtiyacımız var, ancak tabii ki anakara İngiltere'de siyaset o kadar dürüst ki hepimiz bunu yapmamalarına güvenebiliriz! Ha!! Evet doğru. Kuzey İrlanda'daki kısıtlamalar, Hükümetin baştan beri bildiğinin kanıtı değil, posta yoluyla oylama bizzat oylamanın güvenliğini bozuyor, seçim sahtekarlığını kolaylaştırıyor ve demokrasinin temeli için bir tehdit oluşturuyor, bu yüzden neden İngiltere'de sınırsız posta oyu istemesinler? ? Cevabın açık olduğunu düşünüyorum.

Gerçekte nasıl yaptıklarına gelince, kişisel bilgilerimizi barındıran sunuculardaki büyük veri ihlallerini düşünün. Bize kimlik hırsızlığı yapan bilgisayar korsanları oldukları söyleniyor. Bu hiç mantıklı değil. Bir kimlik, geçerli bir fotoğraf kimliği olmadan çok değerli değildir. Bilgilerimizi çalmak bu fotoğraflı kimliği sağlamaz, ancak ad, adres, doğum tarihi ve seçim sahtekarlığının kutsal kasesini, her bir kişiyle ilişkili Sosyal Güvenlik Numarasını sağlar. Şimdi ihtiyaç duydukları tek şey, daha önce oy kullanmak için kayıtlı olmayan, bilgi sahibi oldukları herkesi belirlemek için seçim rulosuna erişmek. Milyonlarca insan oy kullanmak için kayıt olmadan on yıllar geçerse, büyük olasılıkla asla oy kullanmaya devam etmeyecekler … Seçim sahtekarlığında kullanılacak ideal adaylar ve bunların tam anlamıyla milyonlarca kişi var.

https://en.wikipedia.org/wiki/Representation_of_the_People_Act_1985

https://en.wikipedia.org/wiki/Representation_of_the_People_Act_1989

https://en.wikipedia.org/wiki/Representation_of_the_People_Act_2000

Gönderen … Throwingitout20
[Bağlantı] [Yorum]

“hileli” için 38 yanıt

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 13-01-2020 16:43:43

Isparta merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-01-2020 21:46:53

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler 20-01-2020 23:21:58

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 20-01-2020 23:22:00

Kilis merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 08:58:26

Kastamonu merkezden ben ziya. Slm siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-01-2020 22:14:28

Ağrı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-01-2020 22:14:33

Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-01-2020 14:17:52

Samsun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 30-01-2020 09:19:10

Bolu merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız valla güzel, facebookta paylaştım 05-02-2020 03:14:52

Düzce merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 14-02-2020 20:22:25

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 01-03-2020 02:57:31

Aydın merkezden ben Aylin. Mrb siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-03-2020 09:45:32

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, saolun 07-03-2020 14:37:56

Van merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-03-2020 16:25:15

merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Yozgat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 18-03-2020 08:13:15

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 04-04-2020 05:37:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir