Powerball, Megamillions kadar hileli ve bozuktur. Lotto komisyonunda güvenlik şefi olarak işe alınan eski suçlunun neden Hot Lotto oyununa hile karıştırdığına şaşmamalı, bunun nedeni, diğer hileleri bizzat fark ettiği için piyangoyu üretmek için bilgisayarları hacklemiş.

Bunu dün gece gönderdim, ancak daha fazla zaman geçirebilmek ve çizimleri daha ayrıntılı analiz edebilmek için kaldırdım.

https://youtu.be/8zZpkW4VoMo?t=38

O zaman işaretinde başlayan yukarıdaki videoyu izlerseniz, bu tam da Red Powerball’un bir makinenin dikey kolu tarafından yukarı itildiği zamandır. Ancak ilginç olan şey, topları dairesel bir şekilde döndürmek için biraz hava ve biraz emme teknolojisi kullanıyor olmalarıdır, bu nedenle, makinenin dikey olarak itilecek topları topladığı merkez bölgede aslında hiçbir top yok gibi görünüyor. Havada dans eden tüm toplar orta kısımda değil, orta kısım açıkken kenarlara doğru döndürülüyor. Bu, makinenin halihazırda görüş alanının dışında ve topların dairesel şekilde döndürüldüğü alanın altında gizlenmiş bir topa sahip olduğu anlamına gelir. Gerçek rastgele olsaydı, hava onları döndürürken toplar her yerde olurdu, ancak merkez alan boş kalırken aslında cam kenarının etrafında döndürülüyorlar.

Mythbusters’a veya MM veya PB çiziminin gerçek bir simülasyonunu yapmak için zor birine ihtiyacımız var, hareket eden toplara doğru iten bir kolun, topun düşmesine veya düşmesine neden olmadan onu kaldırırken gerçekten sabit tutup tutamayacağını görebilirler. itme.

MegaMillions, bu toplarla ve bu kaldıraçla aynı hileli şeyi yapar, ancak bunu gizler ve bunun gerçekleştiğini göremezsiniz, yalnızca topların düştüğünü görmenize izin verilir.

Böylece fiziğin, bu kolun bir topu dikey olarak yukarı doğru kaldırmasına izin vermediği sonucuna vardım ki, toplar dururken, topun en az birinde sola veya yana düşmesi gerekir. çizimler.

Jackpotlar şu anda çok yüksek miktarlarda, hem MM hem de PB 300 Milyon $ civarında. Loto derneği, kasıtlı olarak hile yapar ve süper bilgisayar, insanların satın aldığı tüm biletleri gördükten ve Jackpot kazanmasına izin vermeyecek kazanan numaralar üretmeye karar verdikten sonra uzun süre önce sayılar seçilirdi.

Ve komik olan şey, MegaMillions web sitesinin, Amerikan halkını dolandırırken, Dolandırıcılık Uyarısı göstermesidir. https://www.megamillions.com/lottery-scams

Author

28 Comments

1. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 26-12-2020 04:20:29

2. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 04:20:29

3. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

4. Edirne dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Selam sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , mehmet – 126

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 9

6. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz vallaha billaha güzel, sağolun 26-12-2020 09:11:25

7. Antalya dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Selam bu web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 450

8. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hoşuma gitti, tebrikler , ali – 73

9. İstanbul dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 276

10. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. Selam sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 371

11. Konya dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 170

12. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, saolun

13. Karabük dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 71

14. Kahramanmaraş dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Slm sayfa harbiden mükemmel, tebrikler , emin – 79

15. Selam web siten ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 123

17. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, teşekkürler , Emine – 152

18. Merhaba bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. Edirne merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-03-2021 00:42:04

20. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , – 182

21. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 172

22. Adana dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 491

23. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun

24. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 231

25. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 352

26. Bu konu : ” Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Aylin – 15

27. Mersin dan kimler var. Hileli Powerball ve Megamillions hakkındaki bulgularım ve Amerika’nın nasıl Powerball ve Megamillions aracılığıyla ek bir vergi ödediği. . selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 279

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link