Kategoriler
Genel

Hillary 2020 mi 2021 mi?

DNC'nin Bernie'den gerçekten nefret ettiğini hepimiz biliyoruz ve Hillary'nin 2016'da kaybettiği hala deli. Bu yıl da sayılarının başka bir koşu için uygun olmadığını fark ettiler. Ya böyle bir şey planlıyorlarsa. Adaylığı almak ve Hillary'yi VP olarak aday göstermek için Biden'ı destekleyin. 1. seçenek: Biden adaylığı alır, ancak Seçim Gününden önce zihinsel sağlığı nedeniyle okuldan ayrılır ve bu da DNC'nin istediği kimseyle yerini almasına izin verir (Hillary) veya Seçenek 2: onu takip etmeye devam et ve onu almak için Cehennem gibi çalış seçildikten sonra, seçimden birkaç ay sonra, bir Alzheimer teşhisi ortaya çıkar, onu istifaya zorlar, ardından Hillary başkan olur. Muhtemelen tuhaf olduğunu biliyorum, ama teorik olarak olabilir.

“Hillary 2020 mi 2021 mi?” için 11 yanıt

Düzce merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-03-2020 02:20:51

Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-03-2020 12:40:04

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-03-2020 21:29:49

Zonguldak merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 27-03-2020 07:28:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir