Çin laboratuarı Trump’a kaybederken covid 19’u sızdırdı. Ticaret savaşını kaybediyorlardı. Çinliler, suçlama başarısız olduktan sonra Demokratlar, Rinos ve derin devlet ile bir anlaşma yaptı. Demokratların Kasım ayında Trump’ı yenmesi için Çinliler küresel ekonomiyi yok edeceklerdi

Author

74 Comments

1. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-05-2020 03:39:27

2. Kayseri merkezden ben ali. Selam web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:03:38

3. Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:04:03

4. Elazığ merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 08:04:48

5. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun 14-05-2020 08:08:12

6. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:21:26

9. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-05-2020 13:23:43

10. Adıyaman merkezden ben banu. Merhaba herkese siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 21-05-2020 02:54:32

11. Burdur merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, tebrikler 21-05-2020 05:22:12

12. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Kütahya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 29-05-2020 07:51:28

14. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım 06-06-2020 19:21:16

16. selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Slm siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

18. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Kırklareli merkezden ben ali. Selam siteniz cidden iyi, tebrikler 28-06-2020 05:44:20

20. Selam web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

22. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, sağolun

23. Selam sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

24. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler

25. selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Sivas merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım 09-08-2020 14:08:05

27. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

28. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

29. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, saolun 13-08-2020 17:01:41

30. Artvin merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, saolun 15-08-2020 12:46:05

31. Selam paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 07:06:49

33. Artvin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 15:58:48

34. Aksaray merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-09-2020 04:38:04

35. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 06-09-2020 19:53:41

37. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, sağolun 09-09-2020 08:16:11

38. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, sağolun 15-09-2020 19:45:30

39. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

42. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler

43. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

44. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

45. Erzurum dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 132

46. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler

47. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

48. Burdur dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . Selam web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 15

49. Batman dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . Merhaba sayfa harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 339

50. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun

51. Kilis dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım , mehmet – 61

52. Amasya dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . selamun aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 376

53. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

54. Ağrı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 07:10:31

55. Kocaeli merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:59:08

56. Muğla dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 299

57. Bu konu : ” Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 216

58. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

59. Hakkari dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , ahmet – 263

60. Bu konu : ” Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 256

61. Bu konu : ” Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 330

62. Bu konu : ” Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, saolun , Hasan – 84

63. Tokat dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, sağolun , hatice – 35

64. Aksaray merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 31-01-2021 21:24:15

65. Bu konu : ” Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 406

66. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

67. Kırklareli dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 421

68. Bu konu : ” Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , – 14

69. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-03-2021 12:22:34

70. Bu konu : ” Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 128

71. Adıyaman dan kimler var. Hillary Clinton başkan yardımcısı Joe Bidens olacak. 1. gün istifa edecek ve görevi devralacak. Ginsburg emekli olacak ve Obama’yı Yüksek Mahkemeye çıkaracak. Demokratların Çin Komünist Partisi ile yaptıkları anlaşmanın bir kısmı. İhanet Amerika milyonları öldürür ve Trump’ı suçlar. . Slm sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 416

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link