Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi?

Hillary Clinton, Melania’nın Jill Biden’a ulaşamadığı FLOTUS geçiş fotoğraflarını paylaşıyor

Melania Trump, şu ana kadar protokolü göz ardı etti ve Ocak ayında rolünü üstlenecek olan Biden ile iletişime geçmeyerek Hillary Clinton, Perşembe günü Instagram’da kendisinin ve diğer iki baş kadınının iki gerileme fotoğrafını paylaştı.

İlk fotoğraf Clinton ile 1989-1993 yılları arasında ilk kadın olan Barbara Bush’un Bill Clinton’ın Beyaz Saray’a geçişi sırasında kucaklaşmak üzere olduğunu gösteriyor. Clinton, görevdeki Başkan George HW Bush’a karşı seçimi kazandı.

https://news.yahoo.com/hillary-clinton-shares-photos-flotus-003500007.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAACs3-ee2RKCG1kiLRq0quFkMd0g3ceVw6pcQFTmI3jGOe_DL6Mk4k-kzUKk2BDuin0mb6M26N0QaJzXDeiKWZQgyNOjOi9MzAln_u7orTYV3s36yIs7ouBS4MT3sZifMdcf-lZoz19YJ1xkiyBjAggYH5r-ZxtL-Tj-YRTV8j2hX

Hillary Clinton, Biden’ın BM büyükelçisi için değerlendiriliyor: rapor Eski Başkan Yardımcısı Joe Biden’in geçiş ekibinin, yönetiminin Birleşmiş Milletler büyükelçisi olarak eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’ı kurmayı düşündüğü bildiriliyor.

Washington Post Perşembe günü, konuya aşina bir kişinin Clinton’ın potansiyel bir seçim olarak “tartışıldığını” söylediğini, çünkü sözde Başkan Trump’ın göreve gelmesinden sonra ABD’nin prestijini ve itibarını artıracağını bildirdi. Clinton’un potansiyel adaylığı haberi, Biden dünya liderlerinin dış ilişkilerdeki ABD algısını değiştirmeye çalışırken geldi. “Onlara Amerika’nın geri döndüğünü bildiriyorum. Oyuna geri döneceğiz,” dedi.

https://www.foxnews.com/politics/biden-administration-hillary-clinton-for-un-ambassador

gönderen … lilstinkypussy
[comments]

“Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi?” üzerine 26 yorum

1. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-11-2020 09:26:45

2. Bursa dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 155

3. Muğla dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 472

4. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:05:07

5. Niğde dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 256

6. Adıyaman merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-12-2020 22:08:33

7. Elazığ dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 221

8. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:40:02

9. Muğla dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 326

10. Bu konu : ” Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 66

11. Erzurum merkezden ben ziya. Selam paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 23:53:15

12. Edirne dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . Selamın aleyküm web siten cidden iyi, face de paylaştım , Emine – 4

13. Bitlis dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 477

14. Bu konu : ” Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, tebrikler , ali – 457

15. Kayseri dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 382

16. Gümüşhane dan kimler var. Hillary gelecekteki BM büyükelçisi mi? . Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , ziya – 359

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link