Bu sorgu, Hint siyasetini bilen veya takip eden herkesi ilgilendirir. BJP ve Kongre birlikte mi çalışıyor, yoksa gerçekten birbirleriyle mi savaşıyorlar? Hindistan medyasının ne kadar kutuplaştırıcı hale geldiğine bakarak, teşvik edilen Hindu-Müslüman nefretlerinin miktarına bakın. Hindistan’da bir tür komplo olduğunu düşünen var mı? Demek istediğim, Ambani, Adani ve Tatalar gibi insanlar ülkeyi yönetiyor.

Author

38 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Hindistan!! . selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 277

2. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Hindistan!! . Slm web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 238

3. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” Hindistan!! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 265

5. Bu konu : ” Hindistan!! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , doruk – 370

6. Afyon dan kimler var. Hindistan!! . Slm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 366

7. Kastamonu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, tebrikler 03-04-2021 12:36:56

8. Çorum dan kimler var. Hindistan!! . selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 130

9. Batman dan kimler var. Hindistan!! . Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 295

10. Kırklareli dan kimler var. Hindistan!! . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 409

11. Selamlar siten valla mükemmel, facebookta paylaştım

12. Samsun merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-04-2021 22:02:11

13. Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. Burdur dan kimler var. Hindistan!! . Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 417

15. Bu konu : ” Hindistan!! ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , – 341

16. Giresun dan kimler var. Hindistan!! . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 153

17. Selam siten valla dikkat çekici, face de paylaştım

18. Bu konu : ” Hindistan!! ” çok güzel. Selamlar siten inanki güzel, şukuladım , Hasan – 493

19. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

20. Antalya merkezden ben emin. Selam paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım 26-04-2021 20:57:57

21. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

22. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Hindistan!! . Mrb web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 26

23. Gaziantep merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 26-05-2021 19:16:41

24. Bu konu : ” Hindistan!! ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , banu – 23

25. Giresun dan kimler var. Hindistan!! . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 234

26. Siirt merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 31-05-2021 05:25:31

27. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım

28. Çorum merkezden ben doruk. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-06-2021 08:56:27

29. Düzce dan kimler var. Hindistan!! . Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , emin – 71

30. Bayburt dan kimler var. Hindistan!! . Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 431

31. Ankara merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 07-07-2021 12:24:38

32. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 11:21:29

33. Erzincan merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 11:34:19

34. Edirne dan kimler var. Hindistan!! . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , hatice – 463

35. Malatya merkezden ben ali. Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 29-07-2021 20:03:37

36. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 01:33:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link