Hindistan!!

Bu sorgu, Hint siyasetini bilen veya takip eden herkesi ilgilendirir. BJP ve Kongre birlikte mi çalışıyor, yoksa gerçekten birbirleriyle mi savaşıyorlar? Hindistan medyasının ne kadar kutuplaştırıcı hale geldiğine bakarak, teşvik edilen Hindu-Müslüman nefretlerinin miktarına bakın. Hindistan’da bir tür komplo olduğunu düşünen var mı? Demek istediğim, Ambani, Adani ve Tatalar gibi insanlar ülkeyi yönetiyor.

This Post Has 14 Comments

1. Anonim

Balıkesir dan kimler var. Hindistan!! . selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 277

2. Gürbüz

Van dan kimler var. Hindistan!! . Slm web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 238

3. Emine

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. mehmet

Bu konu : ” Hindistan!! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 265

5. doruk

Bu konu : ” Hindistan!! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , doruk – 370

6. ali

Afyon dan kimler var. Hindistan!! . Slm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 366

7. Aylin

Kastamonu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, tebrikler 03-04-2021 12:36:56

8. mehmet

Çorum dan kimler var. Hindistan!! . selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 130

9. Hasan

Batman dan kimler var. Hindistan!! . Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 295

10. ziya

Kırklareli dan kimler var. Hindistan!! . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 409

11. Emine

Selamlar siten valla mükemmel, facebookta paylaştım

12. banu

Samsun merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-04-2021 22:02:11

13. gaye

Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. banu

Burdur dan kimler var. Hindistan!! . Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 417

Bir cevap yazın