Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep

Twitter’dan biri “Çin, Hindistan’a yatırım yapmak istemeyen Hindistan’ı düşmanca tehdit ediyor” dedi. Hindistan ekonomik olarak çok daha güçlü bir ülke olmak için şekilleniyor ve bu gerçekleşirse Çin için çok daha tehditkâr bir komşu olacaklar.

Akıl yürütme bu olabilir, benim için anlamlı. ABD’nin Meksika’nın güçlü bir ulus olmasına asla gerçekten yardım etmediğine inanıyorum. ABD’nin dünya çapında verdiği tüm yardımlarla, komşu Meksika’ya biraz daha yardım edebileceğini düşünürdünüz, böylece devletleri daha iyi kontrol edebilir ve vatandaşlar daha güvenli ve daha yüksek bir yaşam kalitesine sahip olabilirler.

Ama elbette bunun hakkında düşünmenin başka bir yolu, bazı Meksikalılar hala Amerikalıların Güney-Batı’nın bir kısmını aldıkları için üzgün. Meksikalılar Texas. ABD, Meksika’nın devletleri içinde çok daha güçlü olmasına yardımcı olsaydı ve ekonomik olarak da, Hindistan’ın çok daha tehditkâr bir komşu haline gelmesi gibi, onlar da ekonomik olacaktı.

“Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep” üzerine 72 yorum

1. Afyon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 17-06-2020 08:34:28

2. Denizli merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 16:30:10

3. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım 07-07-2020 15:27:10

4. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 08-07-2020 12:50:27

5. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 16-07-2020 18:20:31

6. Ordu merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-08-2020 11:07:03

7. Siirt merkezden ben doruk. Mrb sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 06:37:31

8. Kastamonu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2020 10:14:30

9. Artvin merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler 04-10-2020 16:27:06

10. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, tebrikler 09-10-2020 22:34:42

11. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 230

12. Isparta merkezden ben ziya. Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-10-2020 09:58:45

13. Hakkari merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 10:04:32

14. Tekirdağ dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Merhabalar web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 92

15. Sakarya dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 496

16. Elazığ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 21-10-2020 10:37:24

17. Artvin dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 262

18. Afyon dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 377

19. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-10-2020 13:41:24

20. Gümüşhane dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Selam sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 458

21. Hatay dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 55

22. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 23-10-2020 14:01:24

23. Ağrı dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Selam herkese sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 498

24. Balıkesir dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Merhaba herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 380

25. Karabük merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-10-2020 14:27:35

26. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım , mehmet – 48

27. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 467

28. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-10-2020 14:59:20

29. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 72

30. Adıyaman merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 24-10-2020 00:02:10

31. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 174

32. Muş dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 453

33. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 464

34. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 377

35. Bu konu : ” Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 54

36. Niğde merkezden ben Hasan. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 00:48:03

37. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selam web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım 24-10-2020 00:48:21

38. Zonguldak dan kimler var. Hindistan-Çin Çatışmasının Arkasındaki Sebep . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , ali – 233

mehmet için bir cevap yazın Cevabı iptal et