Kategoriler
Genel

Hindistan'daki ilgi çekici 10.000 yıllık Mağara Resimleri "Uzaylılar ve UFO'lar" gösteriyor

tarafından Ivan Petricevic
4 Eylül 2017

itibaren Eski-Kod İnternet sitesi

Resim yayınla

En az 10.000 yıl öncesine dayanan Hindistan'daki bir mağarada bulunan karmaşık mağara resimleri, MÖ 8.000'de insanları, hayvanları ve günlük yaşamı değil, aynı zamanda Hindistan'a özgü olmayan kangurular ve zürafaları da tasvir ediyor.

Ancak, mağara resimlerinin en çarpıcı kısımları gizemli Uzaylı Yaratıklar ve Ufolar birçoğuna göre, Antik Uzaylı temasının kanıtıdır.

Hindistan'daki Chhattisgarh mağarasında bulunan çeşitli kaya resimleri, Uzaylılarla ilgili sayısız komplo teorisine yol açtı.

Birçoğu bu eski tabloların yabancı temasın kanıtı olduğuna ikna olmamış olsa da, yerli halk ve hatta araştırmacılar bunun mümkün olduğunu söylüyor.

Resimler, 10.000 yıldan fazla bir süre önce boyandığına inanılan, birkaç garip varlığın – ve UFO benzeri nesnelerin – gökyüzünden aşağıya iniş gibi göründüğü sahneleri gösteriyor.

Mağara resimlerinde bilim adamlarının tespit edemediği birkaç “küre” bulunmaktadır.

Resim yayınla

Diğer dünyasal varlıkların kanıtı?

Mağara resimleri bu dünyanın dışında.

Bölgedeki arkeoloji bölümünün, ISRO uzay ajansı resimlerin garip doğasını belirlemede yardım için.

Bu, aşağıdakileri destekleyen nihai kanıt olabilir mi? Eski Astronot teorisi dünya dışı varlıkları zanneden Dünya'yı ziyaret etti ve antik çağlarda ve tarih öncesi zamanlarda insanlarla temas kurdu.

Tarafından yapılan yorumlara göre J.R. Bhagat, bu resimlerin dünya dışılardan başka bir şeyi tasvir ettiği sorusu yoktur.

Arkeologlar, sadece taş yazıldığı için hayatta kalan yasak bir tarih olduğuna dair kanıtlarına inanıyorlar.

Ödül yaratıklara ve disk şeklindeki nesnelere ek olarak, tabloların çoğu insan, hayvan ve MÖ 8000'de günlük yaşamın olağan çizimleri.

Ama aynı zamanda birçok insanı hayrete düşürdü çünkü bazıları kanguru ve zürafalar (Hindistan'a özgü değil) ve balık benzeri yaratıklar.

Resim yayınla

E.T. Sen olduğunu?

"Bulgular, tarih öncesi zamanlarda insanların görmüş olabileceğini veya hayal insanlar ve araştırmacılar arasında hala merak yaratan diğer gezegenlerden varlıklar.

Daha fazla bulgu için kapsamlı araştırmalara ihtiyaç vardır.

Chhattisgarh'ın şu anda bu konuda netlik verebilecek böyle bir uzmanı yok. Resimler, yıllara rağmen neredeyse hiç solmayan doğal renklerde yapılır.

Garip oyulmuş figürler, silah benzeri nesneler tutarak görülür ve net özelliklere sahip değildir. Burun ve ağız eksik ve birkaç fotoğrafta uzay giysisi giydiği bile gösteriliyor.

Tarih öncesi erkekler tarafından hayal edilme olasılığını reddedemeyiz, ancak insanlar genellikle böyle şeyler severler, "dedi arkeologlar J.R. Bhagat.
Kaynak

Hindistan zamanları komplo teorisine boyun eğmiş gibi görünmüyor ve – diğer birçok okuyucu gibi – eski zamanlarda uzaylılarla temasın gerçek ve kesin kanıtı olduğuna ikna olmuş durumda.

Çevrimiçi olarak yayınlanan makale,

"Bu köylerde yerli halk arasında birçok inanç var.

Çok az resim ibadet ederken, diğerleri atalardan gökten yuvarlak şekilli uçan bir nesnede inip köyde asla bir ya da iki kişiyi götüren 'rohela insanları' – küçük boyutlu olanlar hakkında duydukları hikayeleri anlatıyorlar. iade."
Kaynak

Resim yayınla

Ancak bu hikayeyi belki de daha büyüleyici kılan şey, tüm dünyada benzer eski mağara resimlerinin bulunmasıdır.

Sanki dünyadaki eski kültürler küresel ölçekte gökyüzünde bir şey görmüşlerdi, hatta belki de aralarında, hikayelerinin bir gün deşifre edilmesi umuduyla taş üzerine yazmak zorunda kalmışlardı.

Resim yayınla

Bu Kimberley, Avustralya'da bulunan bir mağara resmi (Wandjinas). Yaklaşık 5.000 yıl önce yerli Aborjinler tarafından boyandılar.

Resim yayınla

Bunlar, Bariyer Kanyonu'nda Utah'ta bulunan eski petrogliflerden bazıları. Diğer birçok mağara resminde olduğu gibi, bunlar da Avustralya'da ve dünyanın diğer bölgelerinde bulunanlara benzer şekilli kafalara sahip bir dizi uzun boylu varlığı betimler.

Resim yayınla

Kaya Sanatı Nourlangie, Kakadu Ulusal Parkı, NT, Avustralya'da bulundu.

“Hindistan'daki ilgi çekici 10.000 yıllık Mağara Resimleri "Uzaylılar ve UFO'lar" gösteriyor” için 18 yanıt

Erzurum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 01-03-2020 14:11:48

Yalova merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 04-03-2020 17:15:12

Adıyaman merkezden ben Aylin. Slm sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 11-03-2020 00:07:22

Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 11-03-2020 02:40:50

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selamlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-03-2020 22:27:29

Tokat merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-03-2020 12:46:52

Hatay merkezden ben banu. Selamlar sayfa harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 25-03-2020 16:56:38

Muğla merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi cidden çok güzel, saolun 28-03-2020 04:56:40

Rize merkezden ben ahmet. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-03-2020 22:31:00

Sakarya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun 31-03-2020 13:13:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir