Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor

Feragatname: Bu salgının gerçek olmadığını söylemiyorum, kesinlikle gerçek. Sahne arkasında bize söylenmeyen bazı şeyler olabileceğini düşünmeye yeni başlıyorum.

Bugün, Hindistan’ın güneyinde yayılan bilinmeyen bir hastalık hakkında bir Forbes makalesi yayınlandı. Makaleyi okumak istiyorsanız, işte bağlantı: https://www.forbes.com/sites/siladityaray/2020/12/07/over-300-people-hospitalized-with-mysterious-illness-in-india-one-dead/?sh=205e03d04f2f.

———————————-

Bilinen gerçeklerin hızlı özeti:

Şu anda 300’den fazla kişinin enfekte olduğu tespit edildi

300 kişinin tamamında Covid-19 negatif çıktı

Bu hastalıkla bir ölüm ilişkilendirildi

Bu, bakteriyel, fungal veya kimyasal bir hastalıktır çünkü hastalar arasında viral enfeksiyon tespit edilmemiştir.

Hastalığın nedeni belirlenemedi.

———————————-

Bu pandemi hakkında neden soru sormaya başladığımın ayrıntılarına gelince:

Her şeyden önce, sadece birkaç gün önce İngiltere, Covid-19 için bir aşıyı onayladı.

İkincisi, bu yeni hastalık İngiltere’nin onayından sadece birkaç gün sonra haberlerde yer aldı.

Üçüncüsü, bir ölümle 300’den fazla tanımlanmış enfeksiyon, bu hastalığın bir süredir, muhtemelen 3 haftadan fazla, ancak 1,5 aydan fazla olmamak üzere yayıldığını gösteriyor.

Şimdi, ya Tanrı gerçekten bizi öldürmeye çalışıyor ya da perde arkasında genel nüfusa anlatılmayan bir şeyler oluyor. Bunun% 100 doğru olduğunu söylemiyorum, sadece ikincisinin mümkün olabileceğini söylüyorum. Bekleyip, onu her iki senaryoya da yöneltecek daha fazla bilgi gelip gelmediğini veya bu hastalığın bulaşıcı olmadığını ve sadece kimyasal bir sızıntı olup olmadığını görmemiz gerekecek.

Her iki durumda da, eğer bu yeni bir hastalıksa, o zaman açıkçası insanlık berbattır.

“Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor” üzerine 37 yorum

1. Trabzon merkezden ben gaye. Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-12-2020 02:05:26

2. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 68

3. Tekirdağ merkezden ben ziya. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-12-2020 06:19:05

4. Kilis dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 254

5. Erzurum dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 105

6. Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-12-2020 17:12:45

7. Hakkari dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 289

8. Bolu dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . Mrb sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 2

9. Zonguldak dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . Mrb siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 188

10. Antalya dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 373

11. Trabzon dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 284

12. Gaziantep merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 19-01-2021 23:47:52

13. Kocaeli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun 21-01-2021 21:59:18

14. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 225

15. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 479

16. Düzce dan kimler var. Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor . Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 173

17. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 239

18. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , ali – 112

19. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Hasan – 313

20. Bayburt merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-01-2021 13:55:45

21. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 62

22. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 285

23. Rize merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 07:39:49

24. Bu konu : ” Hindistan’daki tanımlanamayan bir hastalık, bu salgını sorgulamaya başlamamı sağlıyor ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , – 451

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link