Kategoriler
Genel

Hindistan'ın neredeyse hiç Covid-19 vakası yok mu?

Rakamlar toplanmaz. Hindistan Çin'e çok yakın, dünyadaki en kalabalık ülkelerden biri ve çoğunlukla yoksul. Ancak, resmi dava sayısı sadece 2000 vakası var. Avrupa ve Kuzey Amerika'daki bu ilk dünya ülkelerinin hepsinin on binlerce vakası varsa ve Çin'in (neredeyse kesinlikle) bir milyondan fazla vakası varsa, Hindistan'ın virüsü neredeyse tamamen nasıl tamamladığı anlamsızdır. dur. Daha da garip ve şüpheli olan günlük yeni enfeksiyonlar tablosu zirve yapıyor ve sonra Plummets neredeyse 0'a çıkıyor ve bu deseni her gün yeni enfeksiyonlarda süper yüksek ve bir sonraki süper düşük ile tekrarlıyor. Yeterince insanı test etmek için uygun değiller mi yoksa sadece yalan söylüyorlar mı? Hiçbir şekilde 2000'de

“Hindistan'ın neredeyse hiç Covid-19 vakası yok mu?” için 21 yanıt

Muğla merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 03-04-2020 17:33:16

Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-04-2020 09:29:18

Isparta merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-04-2020 22:03:18

Manisa merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 29-04-2020 18:05:04

Afyon merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 14-05-2020 08:54:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir