Hintli aktör Sushant Singh Rajput’un öldürülmesi

Hintli aktör Sushant Singh Rajput, depresyondan sonra intihar etmek için Mumbai polimi temizledi, son çevrimiçi iddialar Maharashtra başbakanı udhav thakrey’in tecavüzünü örtmek için Sushant Singh Rajput’u öldürmek için komplo kurdu. Sushant’tan 4 gün önce intihar eden eski müdür Disha Salian. Sushant’ın dairesindeki güvenlik kameraları, Sushant’ın Singh’in ölüm gecesini kapatması gibi şüpheli durumlar buna yol açtı, ancak karşı bina kamerası, Aditya thakrey’in saat 10’da Sushant’ın düz arkadaşı Siddhant pidani ile parti yaptığı binaya girdiğini gördü. Disha’nın diğerleri arasında intihar etmeden önce katıldığı üçüncü partide arbaz Khan, yapımcı Sandeep Singh vardı. Sushant’ın cesedini almak için 2 ambulans çağrıldı neden? Ayrıca Sushant’ın cesedini bulduktan sonra Siddhant pidani, polis, ambulans şoförünün hikayeleri eşleşmiyor. Ambulans, cesedi, başbakanın mülkiyetindeki Mumbai’deki bakır hastanesine götürdü. Sushant Singh Rajput, Hindistan’ın her yerinden çok sevildi, Bihar eyaletinden gelen biri mühendislikten ayrılan ve Bollywood’a gelen çalışkanları için sevildi, televizyonda başladı ve sonunda Hint filmlerinde yıldız oldu. Kendi soruşturmasını yürüten Thr Bihar polisi, Mumbai polisi tarafından #justiceforsushant karşı çıkıyor

“Hintli aktör Sushant Singh Rajput’un öldürülmesi” üzerine 24 yorum

1. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 24-08-2020 16:35:06

2. Tekirdağ merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-09-2020 11:31:47

3. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 18-09-2020 07:01:38

4. Giresun merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 30-09-2020 22:01:53

5. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 10:29:16

6. Bolu merkezden ben Emine. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-10-2020 13:43:09

7. Muğla merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, saolun 10-10-2020 05:44:11

8. Karabük dan kimler var. Hintli aktör Sushant Singh Rajput’un öldürülmesi . Merhabalar siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 98

9. Ağrı merkezden ben doruk. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-10-2020 21:18:56

10. Mardin dan kimler var. Hintli aktör Sushant Singh Rajput’un öldürülmesi . selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , memo – 128

11. Mardin merkezden ben hatice. Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-10-2020 02:41:03

Yorum yapın