Şimdi beyaz insanlar için açık sezon. Mükemmel. O zaman beyaz insanlarla ilgili her şeyi yapın. Onların sunulmasını talep edin. Lobi için Lobi Onların imha çağrısında bulunun. Açık olun, ama oyununuzu hemen anlayacak kadar açık değil.

Zavallı: “TÜM BEYAZ İNSANLARI YUVARIN VE ONLARI VAR VE sonra VÜCUTLARINI YAN

İyi: “Hayattaki kötü her şey yaşlı beyaz insanlara suçlanabilir!”

Daha iyisi: “Bence beyazlar mallarını onlardan almalı ve ayrıcalıklarının nesiller boyu renk insanlarını nasıl ezdiğini öğrenene kadar yeniden eğitim kamplarına koyulmalı.”

En iyi: “Beyaz insanlar için bir Nihai Çözüme ihtiyacımız var.”

“Alt-sağ” olarak adlandırılan “sürüklenmeyi yakalarsanız” beyaz “ı” başka bir şey “anlamına gelecek şekilde yeniden tanımlamayı düşünebilir. O zaman ne yapacaklar? “Beyaz insanlara” karşı nefret söylemi yasaklansın mı?

Bununla eğlenin yegenlerim. Bu Kali Yuga’da sadece bir kez olur.

Author

103 Comments

1. Kütahya merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-06-2020 02:03:37

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

4. Ardahan merkezden ben gaye. Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-06-2020 13:57:25

5. Muş merkezden ben doruk. Selamlar web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 01-07-2020 05:09:07

6. Artvin merkezden ben ahmet. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-07-2020 09:31:02

7. Sivas merkezden ben Emine. Selam web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 01-07-2020 13:11:23

8. Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-07-2020 17:25:12

9. Denizli merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-07-2020 10:58:22

10. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 22:53:49

11. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 18:01:43

13. Bursa merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-07-2020 18:42:53

14. Selam bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Merhabalar paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

16. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

17. Manisa merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2020 21:56:43

18. Erzurum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler 09-08-2020 14:35:03

19. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

20. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 10:38:01

21. Sivas merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler 13-08-2020 13:49:33

22. Aksaray merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sağolun 13-08-2020 17:05:41

23. Afyon merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 19-08-2020 20:19:00

24. Merhaba web siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

25. Slm web siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler

26. Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, şukuladım

27. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler

28. Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

29. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler

30. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-09-2020 15:05:34

31. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

33. Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler

34. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

35. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:26:00

36. Selam herkese paylaşımın cidden güzel, teşekkürler

37. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

38. Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, teşekkürler

39. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 232

40. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

41. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 143

42. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, saolun , ali – 80

43. Kars dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Selam web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 337

44. Giresun dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 304

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 142

46. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 153

47. Aydın dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 151

48. İstanbul dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Selam herkese web siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 51

49. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım

50. Adıyaman dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 252

51. Kütahya dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 16

52. Bolu merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-12-2020 14:00:47

53. Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

54. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, face de paylaştım

55. Iğdır dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 147

56. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-12-2020 22:25:03

57. Adana dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 270

58. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 68

59. Artvin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 25-12-2020 05:30:10

60. Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

61. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 212

62. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

63. Antalya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-01-2021 09:10:03

64. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 153

65. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

66. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , emin – 111

67. Kocaeli dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Selamlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 209

68. Kütahya dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler , ali – 173

69. Osmaniye merkezden ben emin. Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 16-01-2021 09:30:04

70. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 119

71. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 91

72. Kastamonu dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 3

73. Denizli dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . selam arkadaşlar siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 188

74. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 340

75. Kahramanmaraş dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 179

76. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

77. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 396

78. Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, teşekkürler 29-01-2021 16:39:25

79. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler

80. Niğde dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 149

81. Adıyaman merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 09-02-2021 07:35:14

82. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:41:20

83. Selamlar paylaşım cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

84. İzmir merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, sağolun 27-02-2021 03:46:47

85. Selamlar web siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

86. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 456

87. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 475

88. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun

89. Batman merkezden ben hatice. Selam web siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun 02-04-2021 04:04:18

90. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

91. Karaman dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 455

92. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 49

93. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 33

94. Sakarya dan kimler var. Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz . Mrb web siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 259

95. Bu konu : ” Hipokritleri Yenmek Kolaydır: Basitçe İkiyüzlülüğünü Sömürüyorsunuz ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 232

96. Hatay merkezden ben ali. Selam herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 00:22:48

97. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhabalar siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 15-05-2021 04:44:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link