Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın

Reddit’in April Fools ’Day geleneğine daha önce katıldıysanız, bunun sizi zevk için yarattığımız tuhaf bir deneyime yönlendirmeden önce normalde kafa karıştırıcı / şifreli bir mesajı paylaştığımız nokta olduğunu anlayacaksınız.

Yine de bunu yapmayı planlasak da, bu yıl her şeyin biraz farklı olduğunu kabul etmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Dünya inanılmaz bir belirsizlik ve stres anı yaşıyor; ve bu süre zarfında Reddit'in topluluk arayan milyonlarca insan için ne kadar değerli olduğu, bilgi aramak ve paylaşmak, birbirlerine destek sağlamak ya da sadece “yeni normal” kolektifimizden kaçmak daha da netleşti.

Reddit'te son 5 yılda, April Fools 'Day, topluluğumuzla (hepsi sizsiniz) yeni şeyler yaratmamız ve keşfetmemiz için bir zaman olarak ortaya çıktı. Ayrıca sizi kutlamak için bir şans. Reddit başarılı olur, çünkü milyonlarca insan her gün bu kolektif sistemin çalışması için bir araya gelir. Her April Fools 'Day'e teşekkür etmek için bir proje oluşturuyoruz ve bu geleneğe bu yıl da devam etmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yılki deneyimin, bu garip ve zor zamanda bazı içgörü ve zevk anları sağlayacağını umuyoruz.

Bununla birlikte, söz verildiği gibi:

Sizi insan yapan nedir?

Başkalarında tanıyabilir misiniz?

Emin misiniz?

Tarayıcınızda r / Imposter'ı ziyaret edin, iOS, ve Android.

İyi eğlenceler ve dikkatli ol,

Reddit Yöneticileri.

“Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın” üzerine 90 yorum

1. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 02-04-2020 00:09:46

2. Ankara merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-04-2020 00:31:50

3. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-04-2020 04:29:24

4. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım 23-04-2020 04:58:39

5. Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-04-2020 22:57:09

6. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-06-2020 01:21:06

7. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 20:33:15

8. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-06-2020 21:37:23

9. Osmaniye merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2020 10:11:12

10. Malatya merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım 04-07-2020 02:30:59

11. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-07-2020 10:42:25

12. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2020 08:09:04

13. Erzurum merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 08:25:24

14. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 06:40:11

15. Bayburt merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-08-2020 08:26:32

16. Sivas merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-09-2020 23:25:32

17. Amasya merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 05-09-2020 13:03:41

18. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-09-2020 21:49:41

19. Ankara merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-09-2020 17:38:15

20. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 19:47:17

21. Çankırı merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 05-10-2020 06:56:57

22. Mardin merkezden ben mehmet. Selamlar siten süper ötesi çok iyi, tebrikler 05-10-2020 06:56:57

23. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-10-2020 06:56:59

24. Elazığ merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-11-2020 14:09:58

25. Bu konu : ” Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 355

26. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, tebrikler 07-11-2020 09:07:07

27. Bu konu : ” Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın ” çok güzel. Merhaba sayfa valla çok güzel, teşekkürler , mehmet – 360

28. Bu konu : ” Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 482

29. Çorum dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 248

30. Kırklareli dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 228

31. Bu konu : ” Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 256

32. Trabzon dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Slm sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım , doruk – 51

33. Sakarya dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 65

34. Aydın dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Mrb web siten gerçekten hayran edici, tebrikler , ahmet – 339

35. Bu konu : ” Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 491

36. Eskişehir dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 397

37. Karabük dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , gaye – 277

38. Kilis dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 45

39. Batman dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 437

40. Bu konu : ” Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, saolun , ziya – 87

41. Mardin dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Selamlar sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 109

42. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-01-2021 10:28:55

43. Elazığ dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 351

44. Denizli dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 188

45. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 06:14:58

46. Isparta dan kimler var. Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın . Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 475

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link