Kategoriler
Genel

Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın

Reddit’in April Fools ’Day geleneğine daha önce katıldıysanız, bunun sizi zevk için yarattığımız tuhaf bir deneyime yönlendirmeden önce normalde kafa karıştırıcı / şifreli bir mesajı paylaştığımız nokta olduğunu anlayacaksınız.

Yine de bunu yapmayı planlasak da, bu yıl her şeyin biraz farklı olduğunu kabul etmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Dünya inanılmaz bir belirsizlik ve stres anı yaşıyor; ve bu süre zarfında Reddit'in topluluk arayan milyonlarca insan için ne kadar değerli olduğu, bilgi aramak ve paylaşmak, birbirlerine destek sağlamak ya da sadece “yeni normal” kolektifimizden kaçmak daha da netleşti.

Reddit'te son 5 yılda, April Fools 'Day, topluluğumuzla (hepsi sizsiniz) yeni şeyler yaratmamız ve keşfetmemiz için bir zaman olarak ortaya çıktı. Ayrıca sizi kutlamak için bir şans. Reddit başarılı olur, çünkü milyonlarca insan her gün bu kolektif sistemin çalışması için bir araya gelir. Her April Fools 'Day'e teşekkür etmek için bir proje oluşturuyoruz ve bu geleneğe bu yıl da devam etmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yılki deneyimin, bu garip ve zor zamanda bazı içgörü ve zevk anları sağlayacağını umuyoruz.

Bununla birlikte, söz verildiği gibi:

Sizi insan yapan nedir?

Başkalarında tanıyabilir misiniz?

Emin misiniz?

Tarayıcınızda r / Imposter'ı ziyaret edin, iOS, ve Android.

İyi eğlenceler ve dikkatli ol,

Reddit Yöneticileri.

“Hipotez: Reddit'i Imposter'ı kullanarak (Nisan) İnsanları Eğitim Botlarına Aldatın” için 22 yanıt

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 02-04-2020 00:09:46

Ankara merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-04-2020 00:31:50

Malatya merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha billaha iyi, şukuladım 05-04-2020 00:55:21

Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, teşekkürler 14-04-2020 20:14:24

Kayseri merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-04-2020 04:29:24

Kastamonu merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım 23-04-2020 04:58:39

Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-04-2020 22:57:09

Bolu merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım 02-05-2020 10:20:37

Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, tebrikler 05-05-2020 02:43:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir