Tamam, çoğunuzun dini sevmediğini biliyorum, ama beni dinleyin.

İsa ve Tanrı’nın talep ettiği tek şey nedir? İnanç

Bırak kitabı bir yana, kimseye teklif etmesi en zor şey nedir? İnanç

Bunun neden tek gereklilik olduğu açıktır.

Gerçek inancınız varsa, Yeni Ahit’e göre yaşayacaksınız. Sahte inancınız varsa bileceksiniz, Tanrı’ya yaklaşamayacaksınız.

İnanç, vermesi en zor şeydir, bu yüzden tek şarttır.

Ruhunuzu, iblisleri ve Lucifer’i satmakla ilgili herhangi bir “komplo” nun Hristiyanlıkla ilişkili olduğunu belirtmek de önemlidir.

Netflix filmleri nerede İslam’ı eziyor? Yoksa İslami şeytanı “övmek” mi? (Eğer biri varsa)

Hiçbiri yok, en azından ana akım değiller çünkü Şeytan dünyayı yönetiyor ve iblisleri ona hizmet ediyor. Hıristiyanlıkla dalga geçmek ve onu kum torbası olarak kullanmak istiyorlar çünkü önemli olan tek din odur.

Author

17 Comments

1. Mardin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, tebrikler 11-01-2021 11:14:11

2. Düzce merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 11-01-2021 13:12:38

3. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler

4. Bu konu : ” Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 168

5. Bu konu : ” Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 46

6. Hakkari merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, tebrikler 13-01-2021 23:22:07

7. Erzurum dan kimler var. Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor . Slm web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 68

8. Bu konu : ” Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 238

9. Bu konu : ” Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok güzel, tebrikler , doruk – 460

10. Bu konu : ” Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 14

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor ” çok güzel. Selam web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 155

12. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 19

13. Kırıkkale dan kimler var. Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor . selamun aleyküm sayfa cidden mükemmel, face de paylaştım , memo – 211

14. Adana dan kimler var. Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor . selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 65

15. Bu konu : ” Hıristiyanlığa inanmak neden bu kadar zor ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 246

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link